Maxx Royal Belek Golf Resort *****

5 Golfové cesty Vyžádat nabídku

Informace

Lokalita

Belek, Turecko

Poloha

Hotel leží přímo na mírně se svažující písečné pláži, vedle sesterského hotelu Voyage Belek. Letiště v Antalyi je vzdáleno 35 km, centrum Antalye 45 km a centrum Beleku 1 km.

Popis hotelu

Hostům jsou k dispozici parní lázně, krytý bazén, hammam a sauna. Za poplatek jsou různé masáže a kosmetické ošetření přímo v lázeňském centru. Dále je zde možné provozovat aerobik, basketbal, plážový volejbal, bocca lukostřelbu, šipky, kanoistiku, horolezectví, surfování a jachting, tenis, stolní tenis a vodní aerobik. V hotelu je také fitness centrum a přímo u hotelu je 18 jamkové golfové hřiště.

Stravování

 Hosté se mohou stravovat v některé ze 7 hotelových restaurací ve kterých se podávají  mezinárodní pokrmy včetně japonských, středomořských, řeckých a tureckých specialit. Na osvěžující drink si můžete zajít do některého ze 13 barů. Každý se vyznačuje originálním designem. Bar Azura je otevřený nepřetržitě. V čokoládovně Chocolatier si je možné dopřát vynikající domácí čokolády a pekárna Le Melange láká širokou nabídkou moučníků a dezertů.

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, sprchovým koutem a vanou, fénem na vlasy, župany, klimatizací, minibarem, trezorem, kávovarem, LCD TV se satelitem, připojením na internet a balkónem. V pokojích vyšší kategorie je navíc vířivka.


Vlastnosti

  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Masáže Masáže
  • All inclusive All inclusive
  • Bazén
  • Připojení na internet
  • Wellness
  • Venkovní bazén
  • Hotel na hřišti
Google Maps

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
5 °C
91 mm
Únor
6 °C
76 mm
Březen
7 °C
64 mm
Duben
12 °C
44 mm
Květen
16 °C
31 mm
Červen
21 °C
23 mm
Červenec
23 °C
21 mm
Srpen
23 °C
24 mm
Září
20 °C
48 mm
Říjen
16 °C
66 mm
Listopad
12 °C
82 mm
Prosinec
8 °C
106 mm

Kontakt

Maxx Royal Belek Golf Resort
Iskele Mevkii Belek, Antalya, TUR 7500
tel: +90 242 715 3800
e-mail: sales@maxxroyal.com
web: www.maxxroyal.com

Maxx Royal Belek Golf Resort *****
Belek, Turecko
Vyžádat nabídku