Cornelia De Luxe Resort *****

5 Golfové cesty Vyžádat nabídku

Informace

Lokalita

Belek, Turecko

Poloha

Hotel se nachází přímo na pobřeží středozemního moře, 4 kilometry od města Belek. Mezinárodní letiště v Antalyi je vzdáleno asi 35 a samotné centrum pak 45 kilometrů.

Popis hotelu

Hostům jsou k dispozici 2 venkovní bazény a 1 vnitřní bazén. Navštívit mohou zcela nové lázeňské centrum Crassula ECO Spa, ve kterém naleznou turecké lázně, páru, saunu, vířivky, masáže a řadu dalších terapeutických a relaxačních prostředků nebo procedur. Hotel také nabízí široký výběr sportovních aktivit a hosté zde mohou využít tenisové kurty, posilovnu, basketbalové hřiště, hřiště na plážový volejbal, bowlingové dráhy a mnoho dalších. Hotel nabízí 5  A´la carte restaurací v letní sezóně a 2 v sezóně zimní. Nedaleko od hotelu se nachází 27jamkové hřiště Cornelia Gof Club, na které mají hosté transfer zdarma. Pro děti je zde dětský klub Cornie.

Stravování

Hotel Cornelia De Luxe provozuje nepřetržitou službu zajišťující jídlo i pití, hlavní bufetovou restauraci a 5 restaurací à la carte s nabídkou pokrmů mezinárodní, italské, středomořské, francouzské a dálněvýchodní kuchyně. K dispozici je také 6 různých barů.

Ubytování

V hotelu se nachází celkem 358 pokojů, všechny jsou vybavené telefonem, LCD TV se satelitem, centrálním topením a klimatizací, minibarem, sejfem a fénem. Každý pokoj má balkon.


Vlastnosti

  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Masáže Masáže
  • Baby- friendly Baby- friendly
  • Bazén
  • Připojení na internet
  • Wellness
  • Venkovní bazén
Google Maps

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
5 °C
91 mm
Únor
6 °C
76 mm
Březen
7 °C
64 mm
Duben
12 °C
44 mm
Květen
16 °C
31 mm
Červen
21 °C
23 mm
Červenec
23 °C
21 mm
Srpen
23 °C
24 mm
Září
20 °C
48 mm
Říjen
16 °C
66 mm
Listopad
12 °C
82 mm
Prosinec
8 °C
106 mm

Kontakt

Cornelia De Luxe Resort
Ileribasi Mevkii, Belek, TUR 7500
tel: +90 242 710 15 00
e-mail: sales@corneliaresort.com
web: www.corneliaresort.com

Cornelia De Luxe Resort *****
Belek, Turecko
Vyžádat nabídku