Gloria Golf Resort *****

5 Golfové cesty Vyžádat nabídku

Informace

Lokalita

Belek, Turecko

Poloha

Gloria Golf Resort se nachází 5 km od centra města Belek a 50 km od města Antalya. Nejbližší letiště je vzdáleno asi 40 km od hotelu.

Popis hotelu

Resort Gloria Golf je unikátní pro svou polohu - nachází se asi 5 kilometrů od centra Beleku a nabízí soukromou písčitou pláž s pozvolným vstupem do moře. Je součástí resortů Gloria a proto nabízí mnohočetné vyžití.

Posilovna a Aqua Park v sousedním resortu nabízejí různé druhy sportovních aktivit. V resortu se také nacházejí dvě fotbalová hřiště.  Dále je možnost praktikovat různé druhy vodních sportů jako např. vodní lyže nebo potápění. Gloria Golf Resort má 4 tenisové kurty, z nichž jsou 2 osvětlené. V hoteu se nacházejí luxusní lázně, které nabízejí širokou škálu wellness služeb. V hotelu se nachází Gogi Kids Club pro děti do 12 let, který nabízí 3 druhy programů podle věku dítěte. K resortu patří 2 osmnáctijamková a jedno devítijamkové hřiště.

Stravování

Stravování je formou polopenze nebo all inclusive. V resortu se nachází 6 restaurací a 6 barů, nabízející různé světové i místní kuchyně.

Ubytování

V budově hotelu se nachází celkem 515 pokojů s balkónem nebo terasou. Pokoje jsou standardně vybavené telefonem, vysoušečem na vlasy, mini barem, sejfem, satelitní televizí a bezdrátovým internetem. Každý z pokojů má vlastní koupelnu s WC.


Vlastnosti

  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Masáže Masáže
  • Baby- friendly Baby- friendly
  • Připojení na internet
  • Wellness
  • Venkovní bazén
  • Hotel na hřišti
Google Maps

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
5 °C
91 mm
Únor
6 °C
76 mm
Březen
7 °C
64 mm
Duben
12 °C
44 mm
Květen
16 °C
31 mm
Červen
21 °C
23 mm
Červenec
23 °C
21 mm
Srpen
23 °C
24 mm
Září
20 °C
48 mm
Říjen
16 °C
66 mm
Listopad
12 °C
82 mm
Prosinec
8 °C
106 mm

Kontakt

Gloria Golf Resort
Acısu Mevkii, Belek Serik Antalya, TUR 7500
tel: +90 242 710 06 00
e-mail: info@gloria.com.tr
web: www.gloria.com.tr

Gloria Golf Resort *****
Belek, Turecko
Vyžádat nabídku