Voyage Belek Golf & Spa *****

5 Golfové cesty Vyžádat nabídku

Informace

Lokalita

Belek, Turecko

Poloha

Hotel Voyage Belek Golf & Spa se nachází 40 km od centra města Antalya, 2 km od centra Beleku a 35 km od mezinárodního letiště v Antalyi.

Popis hotelu

Hotel Voyage Belek Golf & Spa je perlou v borovicových hájích na pobřeží v Beleku a je nejnovějším přírůstkem do hotelového řetězce Voyage. Rozkládá se na rozloze více než 93 km2 a je architektonicky pojat tak, aby co nejvíce zapadal do okolní přírody. Celý hotel se skládá ze 3 hlavních budov, kde se nacházejí pokoje s výhledem do okolních lesů nebo na moře a z bungalowů. Hotel má svou privátní pláž a velký aquapark s pěti bazény a několika skluzavkami. Je tak vhodný jak pro páry, tak i pro rodiny s dětmi.

Hostům je k dispozici soukromá písčitá pláž 300 m od hotelu se slunečníky a lehátky zdarma, fitness centrum, aerobik, step, turecké lázně, sauna, tenis, stolní tenis, minigolf, volejbal, basketbal, animační programy, mini kino, šipky, spa&wellness, masáže, tenisové kurty s osvětlením, vodní motorové sporty, bowling, kulečník, aquapark, vnitřní a venkovní bazén, bazén s dětskou částí a skluzavkami, konferenční místnosti, směnárna a prádelna.

Stravování

Hosté se stravují formou Ultra All Inclusive.

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a/nebo vanou, WC, fénem na vlasy, klimatizací, telefonem, TV se satelitem minibarem, trezorem, balkonem nebo terasou.


Vlastnosti

  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Masáže Masáže
  • Připojení na internet
  • Wellness
  • Venkovní bazén
Google Maps

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
5 °C
91 mm
Únor
6 °C
76 mm
Březen
7 °C
64 mm
Duben
12 °C
44 mm
Květen
16 °C
31 mm
Červen
21 °C
23 mm
Červenec
23 °C
21 mm
Srpen
23 °C
24 mm
Září
20 °C
48 mm
Říjen
16 °C
66 mm
Listopad
12 °C
82 mm
Prosinec
8 °C
106 mm

Kontakt

Voyage Belek Golf & Spa
İleribaşı Mevkii, Belek / Antalya, TUR 7500
tel: +90 242 710 25 00
e-mail: belek@voyagehotel.com
web: www.voyagehotel.com

Voyage Belek Golf & Spa *****
Belek, Turecko
Vyžádat nabídku