La Zambra 7 nocí a 4 green fee *****

5 Golfové cesty Nezávazně objednat Cena již od 25 958 Kč

Dostupné termíny 7 nocí a 4 green fee

Datum Cena Popis
1.12.2023 - 31.12.2023 1 026 € (25 958 Kč) Snídaně Nezávazně objednat

Informace

La Zambra Hotel se nachází v hloubi kopců Andalusie mezi Málagou a Marbellou a stojí 14 km od náměstí Plaza de Espana a 18 km od přístavu Benalmadena Puerto Marina. Letiště Málaga je vzdáleno 30 minut.

Popis hotelu

Hotel je součástí The Unbound Collection by Hyatt a nachází se v blízkosti golfových hřišť Los Olivos a Los Lagos. V hotelu se nachází lázně, kde si můžete užít wellness, turecké lázně jacuzzi a bazén. Je zde i možnost navštívit hodinu pilates či jógy, zahrát si tenis či padel na kurtech nebo se vybít ve fitness centru, které je otevřeno 24 hodin denně.

Stravování

Snídaně se podává formou bufetu, à la carte nebo kontinentální. V hotelu se nacházejí 4 restaurace: Palmito, Picador, Bamboleo a La Bartola. Ve všech je možné ochutnat to, co Andalusie nabízí, ať už to je místní, středomořská či steaková kuchyně. Na požádání jsou zde k dispozici i vegetariánské, veganské a bezlaktozové pokrmy.

Ubytování

Hotel nabízí 115 pokojů a 82 apartmá s terasou, ze které si můžete vychutnat výhled do zahrady či na golfové hřiště. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí, minibarem a trezorem. Koupelny v pokojích jsou vybaveny sprchou. Naopak v apartmá se nachází jak sprcha, tak i vana.

Cena zahrnuje

  • 7 nocí v pokoji King
  • Snídaně
  • 4x green fee na hřiště Mijas Golf

Cena nezahrnuje

  • Dopravu
  • Pojištění léčebných výloh a storna

Další informace

  • Cena je za osobu sdílející dvoulůžkový pokoj
  • objednání polopenze s tříchodovou večeří a jedním nápojem v ceně 1270 Kč / osoba / noc 
Google Maps
La Zambra *****
Costa Del Sol / Španělsko
Nezávazně objednat Cena již od 25 958 Kč