Anantara Villa Padierna Palace Resort 7 nocí s neomezeným golfem 7 nocí a neomezeně green fee *****

5 Golfové cesty Nezávazně objednat

Informace

Poloha

Hotel se nachází v golfovém údolí přímo ve zlatém trojúhelníku Marbella - Benahavís - Estepona v oblíbené oblasti Costa del Sol. Letiště Malaga je vzdáleno cca 50 min.

Popis hotelu

Hotel patří do luxusního řetězce Anantara a patří pro náročné milovníky golfu, kteří zde můžou využít tři 18ti jamková hřiště a dopřát si ten nejlepší servis. Resort má svou vlastní pláž, na kterou Vás odveze hotelový shuttle. Pokoje jsou vkusně zařízeny v okrových tónech s výhledem na hřiště, do zahrady nebo na bazén. Některé z pokojů disponují terasou a pokoje kategorie Junior mají opticky oddělenou obývací část.

Stravování

Snídaně je formou bufetu, večeře se podává jako tříchodové menu. V resortu můžeme využít několik restaurací a ochutnat od sushi, přes japonskou až po italskou kuchyňi a místní speciality. V hotelu si dávájí na gastronomii velmi záležet a jídla jsou prezentovány moderně se zaměřením na detail.

Ubytování

130 pokojů a 8 vil s dekorací v klasickém stylu zajišťují hostům maximální komfort a potěšení z pobytu. Hosté se můžou ubytovat v základním pokoji kategorie Deluxe, dále v Junior Suitech s odděleným obyvacím pokojem nebo ve vilách s vlastním bazénem pro ty nejnáročnější klienty milující své soukromí. 

Cena zahrnuje

  • 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji
  • Snídaně formou bufetu v restauraci La Loggia
  • Neomezený golf na hřištích Alferini, Flamingos a Tramores

Cena nezahrnuje

  • Pojištění léčebných výloh a storna zájezdu
  • Dopravu

Další informace

  • Cena je platná pro osobu sdílející dvoulůžkový pokoj
  • Ceník je platný do konce roku 2022
Google Maps
Anantara Villa Padierna Palace Resort 7 nocí s neomezeným golfem *****
Costa Del Sol / Španělsko
Nezávazně objednat