Heritage Le Telfair balíček 7 nocí a 5 green fee *****

5 Golfové cesty Nezávazně objednat Cena již od 48 927 Kč

Dostupné termíny 7 nocí a 5 green fee

Datum Cena Popis
7.4.2024 - 30.4.2024 2 604 € (68 095 Kč) Polopenze Nezávazně objednat
1.5.2024 - 30.9.2024 1 871 € (48 927 Kč) Polopenze Nezávazně objednat
1.10.2024 - 19.10.2024 2 861 € (74 815 Kč) Polopenze Nezávazně objednat
20.10.2024 - 31.10.2024 3 054 € (79 862 Kč) Polopenze Nezávazně objednat

Informace

Poloha

Hotel leží na jižním pobřeží, na místě bývalé cukrové plantáže Bel Ombre. Resort je uveleben mezi dechberoucími tyrkysovými vodami Indického oceánu a svěžími kopci Plaine Champagne. Od hlavního města i letiště v Port Louis je vzdálen 40 kilometrů (méně jak hodina cesty autem).

Popis hotelu

Celý komplex se rozprostírá v okolí jedinečné přírodní rezervace Valriche - laguna obklopená útesy a pláž, ale i 18-ti jamkové a 9-ti jamkové golfové hřiště. V areálu je možné využít celou řadu sportovních aktivit čítající tenis, petanque, plážový volejbal, jógu, aerobic, tai-chi a mnoho dalších vodních sportů. Jedno z nejlepších spa v celé oblasti se zde snaží svým hostům poskytnout nejrůznější procedury přesně na míru. Zapomenuto nebylo ani na děti, pro které je přichystán bohatý doprovodný program.

Stravování

Stravování je formou polopenze. V resortu je na výběr z pěti restourací.

Annabella’s
Naše hlavní restaurace v centru pozemku, podává snídaně i hlavní jídla. Vychutnejte si každý večer chutě hotelu Telfair s menu o pěti chodech.

Gin’ja
Tuto restauraci moderního životního stylu naleznete přímo na pláži. Podává obědy a večeře – ryby a další plody moře inspirované vlivy asijské kuchyně. Restaurace je ideální pro romantickou večeři při západu slunce. Plovoucí restaurace nabízí hlavní jídla i denní speciality včetně grilu, plodů moře a mauricijských delikates.

Le Palmier
Vychutnejte si jídla středozemní kuchyně v této restauraci s výhledem na oceán. Otevřeno má po celý den, jídla se připravují v troubě na dřevo. Podává se zde široká paleta osvěžujících nápojů a exotických koktejlů. K dispozici je obsluha na pláži.

Cavendish Bar & Lounge
Mistrovské dílo hotelu - tento bar se pyšní knihovním a kuřáckým salónkem vyhrazeným pro znalce, kteří se zde schází, posedávají v pohodlných křeslech, vychutnávají si hudbu místní kapely a vyhlížejí na řeku. Otevřeno od 11 dopoledne až do pozdní noci.

Le Château de Bel Ombre
Tato budova postavená na počátku 19. století byla původně panským sídlem v srdci pozemku Bel Ombre. Užijte si veselé chvilky nad mauricijským obědem, klasickým odpoledním čajem nebo labužnickým francouzským jídlem - restaurace je otevřená na oběd i večeři. Je ideální pro svatby, zvláštní události a všechny příležitosti, které vyžadují výjimečné prostředí.

Ubytování

Resort je inspirován koloniální architekturou, která vytváří romantický dojem. 158 pokojů a apartmánů se nachází ve vilkách a v každé z nich je maximálně osm pokojů. Každý z pokojů má vlastní koupelnu a oddělené WC. Do standardního vybavení pokojů patří satelitní televize, sušič na vlasy, minibar, elektronický trezor, DVD/CD přehrávač, minibar s vybavením pro přípravu čajů a kávy, balkón/veranda, individualně ovládatelná klimatizace a stropní ventilátor. Hosté se mohou ubytovat v těchto typech pokojů, které prošly renovací v roce 2017

Cena zahrnuje

 • 7 nocí v pokoji typu Deluxe Suite
 • Polopenzi
 • Snídaně formou bufetu, pro hosty kredit na večeři 1 500 Rs - možnost jít každý večer do jiné restaurace
 • 2x green fee na hřiště Le Chateau
 • 1x green fee na hřiště La Réserve
 • 2x green fee na hřiště Avalon a Tamarina
 • Zpáteční dopravu na všechna hřiště
 • Sdílenou buggy na všechna hřiště

Cena nezahrnuje

 • Letenku a letištní transfer
 • Pojištění léčebných výloh a storna pobytu 

Další informace

 • Cena se vztahuje na osobu sdílející dvoulůžkový pokoj
Google Maps
Heritage Le Telfair balíček *****
Mauricius / Mauricius
Nezávazně objednat Cena již od 48 927 Kč