Heritage Le Telfair Golf & Wellness Resort *****

5 Golfové cesty Vyžádat nabídku

Informace

Lokalita

Mauricius, Mauricius

Poloha

Hotel leží na jižním pobřeží, na místě bývalé cukrové plantáže Bel Ombre. Resort je uveleben mezi dechberoucími tyrkysovými vodami Indického oceánu a svěžími kopci Plaine Champagne. Od hlavního města i letiště v Port Louis je vzdálen 40 kilometrů (méně jak hodina cesty autem).

Popis hotelu

Celý komplex se rozprostírá v okolí jedinečné přírodní rezervace Valriche - laguna obklopená útesy a pláž, ale i 18-ti jamkové a 9-ti jamkové golfové hřiště. V areálu je možné využít celou řadu sportovních aktivit čítající tenis, petanque, plážový volejbal, jógu, aerobic, tai-chi a mnoho dalších vodních sportů. Jedno z nejlepších spa v celé oblasti se zde snaží svým hostům poskytnout nejrůznější procedury přesně na míru. Zapomenuto nebylo ani na děti, pro které je přichystán bohatý doprovodný program.

Stravování

Stravování je formou polopenze. V resortu je na výběr z mnoha restaurací.

Annabella’s
Naše hlavní restaurace v centru pozemku, podává snídaně i hlavní jídla. Vychutnejte si každý večer chutě hotelu Telfair s menu o pěti chodech.

Gin’ja
Tuto restauraci moderního životního stylu naleznete přímo na pláži. Podává obědy a večeře – ryby a další plody moře inspirované vlivy asijské kuchyně. Restaurace je ideální pro romantickou večeři při západu slunce. Plovoucí restaurace nabízí hlavní jídla i denní speciality včetně grilu, plodů moře a mauricijských delikates.

Le Palmier
Vychutnejte si jídla středozemní kuchyně v této restauraci s výhledem na oceán. Otevřeno má po celý den, jídla se připravují v troubě na dřevo. Podává se zde široká paleta osvěžujících nápojů a exotických koktejlů. K dispozici je obsluha na pláži.

Cavendish Bar & Lounge
Mistrovské dílo hotelu - tento bar se pyšní knihovním a kuřáckým salónkem vyhrazeným pro znalce, kteří se zde schází, posedávají v pohodlných křeslech, vychutnávají si hudbu místní kapely a vyhlížejí na řeku. Otevřeno od 11 dopoledne až do pozdní noci.

Le Château de Bel Ombre
Tato budova postavená na počátku 19. století byla původně panským sídlem v srdci pozemku Bel Ombre. Užijte si veselé chvilky nad mauricijským obědem, klasickým odpoledním čajem nebo labužnickým francouzským jídlem - restaurace je otevřená na oběd i večeři. Je ideální pro svatby, zvláštní události a všechny příležitosti, které vyžadují výjimečné prostředí.

 

Ubytování

Resort je inspirován koloniální architekturou, která vytváří romantický dojem. 158 pokojů a apartmánů se nachází ve vilkách a v každé z nich je maximálně osm pokojů. Každý z pokojů má vlastní koupelnu a oddělené WC. Do standardního vybavení pokojů patří satelitní televize, sušič na vlasy, minibar, elektronický trezor, DVD/CD přehrávač, minibar s vybavením pro přípravu čajů a kávy, balkón/veranda, individualně ovládatelná klimatizace a stropní ventilátor.

Hosté se mohou ubytovat v těchto typech pokojů, které prošly renovací v roce 2017

 


Vlastnosti

  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Baby- friendly Baby- friendly
  • Polopenze Polopenze
  • Wellness
  • Hotel na hřišti
Google Maps

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
28 °C
161 mm
Únor
28 °C
334 mm
Březen
27 °C
231 mm
Duben
26 °C
240 mm
Květen
25 °C
168 mm
Červen
24 °C
104 mm
Červenec
24 °C
103 mm
Srpen
24 °C
105 mm
Září
24 °C
70 mm
Říjen
25 °C
62 mm
Listopad
26 °C
83 mm
Prosinec
27 °C
203 mm

Kontakt

Heritage Le Telfair Golf & Wellness Resort
Bel Ombre, Mauritius, MUS 742CU001
tel: +(230) 601 5500
e-mail: info@letelfair.com
web: www.letelfair.com

Heritage Le Telfair Golf & Wellness Resort *****
Mauricius, Mauricius
Vyžádat nabídku