The Westin Resort Costa Navarino *****

5 Golfové cesty Vyžádat nabídku

Informace

Lokalita

Peloponés, Řecko

Poloha

The Westin Resort Costa Navarino se nachází na poloostrově Peloponés, přibližně 270 kilometrů na jihozápad od Athén. Mezinárodní letiště v Kalamatě je vzdáleno 45 kilometrů a cesta do hotelu zabere necelou hodinu jízdy autem.

Popis hotelu

Resort Westin Costa Navarino leží u písčité pláže na poloostrově Peloponés. Tento luxusní resort je ideálním místem jak pro odpočinek, tak pro aktivní golfisty. Hosté se během pobytu mohou věnovat nesčetnému množství aktivit a především čtyřem osmnáctijamkovým hřištím Díky velmi dobré lokalitě v provincii Messinia je pro hosty mnoho k vidění mimo resort, ať už jsou to přírodní krásy ostrova, jako jsou vodopády, řeka Neda, pláž Finikouda nebo kostely a hrady patřící do mezinárodního dědictví UNESCO. Nezbytnou součástí resortu je velmi kvalitní servis a vynikající kuchyně denně připravována v téměř 10 restauracích.

Stravování

The Westin Resort Costa Navarino nabízí hostům skutečně široký výběr restaurací a pokrmů celosvětové kuchyně. Dle chutě si mohou hosté vybrat jídla z bufetových stolů během snídaně a večeře v Morias, ve Flame jsou připravovány delikátní pokrmy z nejlepších čerstvých surovin, italská kuchyně je předností restaurace Da Luigi a typická řecká jídla jsou podávána v Taverna nebo Souvlakerie.V Barbouni budou spokojeni milovníci ryb, které jsou rovněž specialitou luxusní restaurace Eleon.

Ubytování

The Westin Resort Costa Navarino nabízí pohodlné ubytování v moderně zařízených pokojích s výhledem na moře i suity s terasou nebo privátními bazény. Rodiny pak mohou využít ubytování v dvou-ložnicových suitách.


Vlastnosti

  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Masáže Masáže
  • Baby- friendly Baby- friendly
  • Bazén
  • Připojení na internet
  • Wellness
  • Venkovní bazén
  • Hotel na hřišti
Google Maps

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
11 °C
0 mm
Únor
12 °C
0 mm
Březen
14 °C
0 mm
Duben
16 °C
0 mm
Květen
24 °C
0 mm
Červen
24 °C
0 mm
Červenec
26 °C
0 mm
Srpen
26 °C
77 mm
Září
24 °C
0 mm
Říjen
20 °C
0 mm
Listopad
17 °C
0 mm
Prosinec
14 °C
0 mm

Kontakt

The Westin Resort Costa Navarino
Navarino Dunes, Costa Navarino, GRC 24001
tel: +30-272 309 5000
e-mail: info.navarino@westin.com <info.navarino@westin.com
web: www.westincostanavarino.com

The Westin Resort Costa Navarino *****
Peloponés, Řecko
Vyžádat nabídku