The Romanos, a Luxury Collection Resort *****

5 Golfové cesty Vyžádat nabídku

Informace

Lokalita

Peloponés, Řecko

Poloha

Romanos resort leží hned vedle sesterského resortu The Westin. Nejbližší mezinárodní letiště v Kalamatě je vzdáleno 50 minut, Athény zhruba 3,5 hodiny jízdy. Hotel je umístěný uprostřed bohatých hájů olivovníků, vyhlížející na Iónské moře.

Popis hotelu

Hosté mohou využít tři vyhřívané venkovní bazény, jeden uvnitř s vířivkou a oddělený bazén pro děti. V hotelových lázních je k dispozici sauna, parní lázeň a velké množství Spa služeb včetně masáží. K dispozici jsou také biliard nebo bowling. Na hotelové pláží Voidokilia a u všech bazénů jsou připraveny lehátka, slunečníky a osušky. Nedaleko od resortu leží 18 jamkové golfové hřiště The Dunes Course a 15 minut jízdy druhé hřiště The Bay.
Jeho 321 pokojů se soukromými bazény a vila Koroni, která získala ocenění za nejlepší interiérový design za rok 2010, mají svůj osobitý a nezaměnitelný styl.

Stravování

Snídaně formou bufetu jsou podávané v restauraci Pero. Tradiční místní řecká kuchyně je na menu v Taverna i Souvlakerie a milovníci ryb či plodů moře mohou navštívit plážovou restauraci Barbouni. Fine dining ocení ti největší gurmáni v luxusní restauraci Eleon. Delikátní pokrmy z nejlepších čerstvých surovin jsou na menu ve Flame a italská kuchyně je předností Da Luigi. Chutné jídla středního východu jsou specialitou Nargile a japonskou kuchyní si mohou hosté vychutnat Inbi. V The Diner je na menu výběr klasických amerických pokrmů a lehké občerstvení pak nechybí v Kayak Ice Cream Butique, Kafenio and Deli.

Ubytování

Pro svůj pobyt mohou hosté volit hned z několika kategorií. K dispozi jsou pokoje s balkonem, suity s terasou i vlastním bazénem a prostorné až dvou-ložnivové luxusní vily s bazénem a výhledem na moře. 


Vlastnosti

  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Masáže Masáže
  • Baby- friendly Baby- friendly
  • Bazén
  • Připojení na internet
  • Wellness
  • Venkovní bazén
  • Hotel na hřišti
Google Maps

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
11 °C
0 mm
Únor
12 °C
0 mm
Březen
14 °C
0 mm
Duben
16 °C
0 mm
Květen
24 °C
0 mm
Červen
24 °C
0 mm
Červenec
26 °C
0 mm
Srpen
26 °C
77 mm
Září
24 °C
0 mm
Říjen
20 °C
0 mm
Listopad
17 °C
0 mm
Prosinec
14 °C
0 mm

Kontakt

The Romanos, a Luxury Collection Resort
Navarino Dunes, Costa Navarino, GRC 24001
tel: +30 272 309 6000
e-mail: info.navarino@luxurycollection.comg
web: www.romanoscostanavarino.com

The Romanos, a Luxury Collection Resort *****
Peloponés, Řecko
Vyžádat nabídku