Barcelo Tenerife 7 nocí a 4 green fee *****

5 Golfové cesty Nezávazně objednat Cena již od 25 774 Kč

Dostupné termíny 7 nocí a 4 green fee

Datum Cena Popis
1.7.2024 - 31.7.2024 980 € (25 774 Kč) Polopenze Nezávazně objednat
1.8.2024 - 24.8.2024 1 140 € (29 982 Kč) Polopenze Nezávazně objednat
25.8.2024 - 30.9.2024 980 € (25 774 Kč) Polopenze Nezávazně objednat

Informace

Hotel se nachází na jižním pobřeží Tenerife, na okraji města San Miguel, 15 minut od letiště.

Popis hotelu

Tento neobyčejný, architektonicky atraktivní prázdninový resort je zasazen do přírodní rezervace s důrazem na ekologii a splynutí s okolním prostředím. Spojuje v sobě zvláštní cestou komfort, design a přírodu. Nachází se zde 331 pokojů rozdělených do 4 kategorií, včetně 5 bezbariérových pokojů a několik restaurací a barů. Hostům je k dispozici 7 venkovních bazénů, jeden vyhřívaný po celý rok, lázně s tureckými koupelemi, saunou, vířivkou, hydromasážním bazénem, masážemi, 27 jamkové golfové hřiště, stolní tenis, lezecká stěna, yoga, pilates, hřiště na beach volejbal.

Resort prošel v roce 2022 značnou rekonstrukcí, nyní jako člen skupiny Barceló nabízí hostům moerní design spjatý s přírodou, nové moderní wellness, rekonstruované pokoje a Royal level pokoje. Nechybí ani program All inclusive ultra, který nabízí hostům mnoho výhod.

Stravování

Hosté se stravují v jedné z hotelových restaurací formou bufetu nebo a-la-carte. Drago Buffet Restaurant nabízí mezinárodní kuchyni, Dolce Vite je a´la carte restourace, která nabízí jedinečnou autmosféru a Toskánskou kuchyni. Restaurace Arrozante je situpváná u moře, hosté si tak mohou vychutnat nejen vynikající jídlo ale i prostředí a výhled na pláž a moře.

Novinkou tohoto hotelu je program All inclusive plus, který nabízí neomezenou konzumaci nápojů, 24h bufet i snack bar, návštěvu a´la carte restourace jednou za pobyt. Další výhody jako parkování u hotelu zdarma, oddělené prostory v restouracích, část recepce, mini bar na pokoji a hotelová sleva na wellness procedury, a´la carte restaurace a další zážitkové služby, které hotel nabízí.

Ubytování

Každý pokoj je vybaven koupelnou s WC, sprchovým koutem a fénem na vlasy, TV se satelitem, telefonem, Wi-Fi, klimatizací, trezorem, minibarem a balkónem nebo terasou. Hotel nabízí možnost ubytování v nadstandartní části Royal.

Cena zahrnuje

  • 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji typu Double
  • Polopenzi
  • 2x green fee na hřiště Golf del Sur vč. transferu
  • 2x green fee na hřiště Amarilla vč.transferu

Cena nezahrnuje

  • Pojištění léčebných výloh a storna pobytu
  • Letenku a dopravu z letiště

Další informace

  • Cena se vztahuje na osobu sdílející dvoulůžkový pokoj
  • Možnost přidání All Inclusive
  • Balíček je platný do 31.03.2025
Google Maps
Barcelo Tenerife *****
Tenerife / Španělsko
Nezávazně objednat Cena již od 25 774 Kč