Lykia World Antalya *****

5 Golfové cesty Vyžádat nabídku

Informace

Lokalita

Belek, Turecko

Poloha

Luxusní hotelový komplex je uzavřený svět, který se nachází dál po pobřeží na východ od ostaních hotelů v oblasti Belek. Avšak letišní transfer z Antalye zabere necelou hodinu, což v porovnaní s ostatními hotely neni až takový rozdíl.

Popis hotelu

LykiaWorld je prázdninovým rájem, který se rozprostírá na ploše 1 000 000 m2. Nabízí unikátní scenérii, kde se modrá barva moře a zelená barva okolních lesů a hor mísí do jedné. Jen pár kroků od hotelu se nachází historické památky a archeologická naleziště, která stojí za to navštívit.

Hostům je k dispozici 2 km dlouhá písečná pláž. 8 venkovních bazénů, bazén s tobogány a 3 vnitřní bazény. Spa centrum, rozkládající se na 2 500 m2, nabízí sauny, vířivky, turecké lázně, rozličné druhy masáží a mnoho dalších procedur. Sportovní vyžití zajistí například 8 tenisových kurtů, posilovna, různé druhy vodních sportů, Pilates, lukostřelba nebo basketbal. Golfisté však nejvíce ocení osmnáctijamkové linksové hřiště, které se rozprostírá přímo před hotelem.

Stravování

Hotel je zaměřený na stravovaní ve formě Ultra All Inclusive. Hlavní restaurace Leziz nabízí otevřené bufetové snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře exkluzivních chutí. Kromě toho mají hosté za příplatek na výběr z 8 a la carte restaurací, a to Türk Mahallesi (Turkish), Vinoegusto (Italian), Brazilian, Singapore (Far East), Teppenyaki, Sushi, Balık Evi (Fish), Golf Club Mediterranean. Lehké občerstvení a nápoje jsou k dispozici v 16 barech různých konceptů.

Ubytování

Hotel disponuje celkem 282 ubytovacími jednotkami, a to konkrétně Standard rooms, Golfers rooms, Golf Villas, Superior terrace rooms, Suites, Dublex suites, Family suites, Hamam suites a Presidential suites. Všechny jsou vybaveny sprchovým koutem, vanou, WC, vysoušečem vlasů, koupacím pláštěm, LCD televizí, kabelovým připojením k internetu, trezorem, telefonem a mini barem.


Vlastnosti

  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Masáže Masáže
  • Připojení na internet
  • Wellness
  • Venkovní bazén
  • Hotel na hřišti
Google Maps

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
5 °C
91 mm
Únor
6 °C
76 mm
Březen
7 °C
64 mm
Duben
12 °C
44 mm
Květen
16 °C
31 mm
Červen
21 °C
23 mm
Červenec
23 °C
21 mm
Srpen
23 °C
24 mm
Září
20 °C
48 mm
Říjen
16 °C
66 mm
Listopad
12 °C
82 mm
Prosinec
8 °C
106 mm

Kontakt

Lykia World Antalya
Denizyaka Koyu Koprucay Mevkii, Antalya, TUR 7600
tel: +2427544343
e-mail: info@lykiaworld.com
web: www.lykiaworld.com

Lykia World Antalya *****
Belek, Turecko
Vyžádat nabídku