Hotel Monica ****

5 Golfové cesty Vyžádat nabídku

Informace

Lokalita

Costa Dorada, Španělsko

Poloha

Hotel se nachází v přístavu Cambrils pouhých 70 metrů od pláže. V okolí hotelu je spousta obchodů, restaurací a barů. Mezinárodní letiště v Barceloně je vzdáleno cca hodinu jízdy autem.

Popis hotelu

Tento příjemný rodinný hotel nabízí individuální přístup ke každému hostu. Golfisté především ocení, že ty nejlepší hřiště v oblasti jsou vzdáleny do 25 minut jízdy autem. Hostům je v přízemí k dispozici venkovní bazén, vířivka, sprchy a sauna. Po náročném cvičení v hotelové posilovně si mohou hosté dopřát relaxační masáž. Golfisté ocení úschovnu golfového vybavení, která je umístěna přímo za recepcí. Ve všech hotelových pokojích a společných prostorách je WIFI připojení zdarma. V letních měsících hotel otevírá venkovní posezení v příjemné zahradě. Hotel nabízí zpoplatněné podzemní parkování. Pro pořádání konferencí a školení disponuje hotel zasedacími místnostmi pro 15 a 50 lidí.

Stravování

Hotelová restaurace vyhlížející na bazén a zahradu nabízí široký výběr pokrmů formou bufetu. Restaurace je nekuřácká. Bar má vnitřní a venkovní část v zahradě, hosté si mohou dopřát drink z široké nabídky nebo například točené pivo.

Ubytování

Hotel má 100 pokojů, všechny standardní pokoje jsou vybaveny satelitní televizí, telefone, sejfem, klimatizací, balkónem, lednicí, WIFI, vysoušečem vlasů, osuškami k bazénu a koupacími plášti.


Vlastnosti

  • Masáže Masáže
  • Bazén
  • Připojení na internet
  • Venkovní bazén
Google Maps

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
10 °C
32 mm
Únor
10 °C
23 mm
Březen
12 °C
22 mm
Duben
14 °C
28 mm
Květen
17 °C
36 mm
Červen
20 °C
25 mm
Červenec
24 °C
12 mm
Srpen
24 °C
40 mm
Září
22 °C
62 mm
Říjen
18 °C
58 mm
Listopad
13 °C
40 mm
Prosinec
11 °C
32 mm

Kontakt

Hotel Monica
C/ Galcerán Marquet, 1 Apartado de Correos, 75, Cambrils, ESP 43850
tel: +34 977 791 000
e-mail: hotelmonica@hotelmonica.com
web: www.hotelmonica.com

Hotel Monica ****
Costa Dorada, Španělsko
Vyžádat nabídku