Hotel Guadalmina SPA & Golf Resort ****

5 Golfové cesty Vyžádat nabídku

Informace

Lokalita

Costa Del Sol, Španělsko

Poloha

Hotel se nachází v srdci nejkrásnější oblasti Costa del Sol, má přímý přístup na pláž San Pedro a k osmnáctijamkovému golfovému hřišti Campo Sur de Guadalmina. Letovisko Marbella je vzdáleno 10 km a mezinárodní letiště v Malaze leží 60 km od hotelu. Tato destinace je naprosto ideální pro milovníky golfu.

Popis hotelu

Majestátní a okouzlující resort přímo na pláži, vhodný pro náročnější klientelu a velké příznivce golfu. Komplex tvoří tři budovy, které jsou osazeny do rozkvetlé zahrady. Hoteloví hosté mohou využívat vstupní halu s recepcí, lobby bar, 3 restaurace, bary, klub na pláži, 2 výtahy, venkovní bazén a sluneční terasu, vnitřní a dětský bazén, obchůdky, parkoviště, fitness, wellness centrum, stolní tenis a další sportovní aktivity v areálu hotelu i na pláži. Pro obchodní schůzky je v hotelu konferenční místnost a nechybí ani bezdrátové připojení k internetu, které je poskytováno v celém komplexu zdarma. Pro rodiny s dětmi je k dispozici hlídání dětí a dětský klub. Hosté mohou bezplatně využít hotelové parkoviště. Pro ty, kteří chtějí trávit dovolenou se svými domácími mazlíčky je hotel velmi vstřícný a všechna domácí zvířata jsou v hotelu povolena a ubytována zdarma.

Stravování

V hotelu si hosté mohou vybrat ze 4 restaurací. Restaurace Cocoa se specializuje na Středomořskou kuchyni. Restaurace Taray s terasou přímo u moře nabízí celou řadu regionálních a mezinárodních jídel. V neděli si zde hosté mohou vychutnat tradiční španělský oběd. V Baru Acqua se hosté osvěží koktejly z čerstvého ovoce a na výběr je i něco malého k zakousnutí. Restaurace Beach Club leží přímo na pláži.

Ubytování

Hotel má k dispozici 178 luxusních pokojů v andaluském stylu. Pokoje jsou zvukotěsné a všechny jsou vybaveny trezorem a připojením k internetu. Hotel zdarma poskytuje dětskou postýlku pro 1 dítě do 2 let a na vyžádání je možnost přidat do pokoje přistýlku. 


Vlastnosti

 • Hotel na pláži Hotel na pláži
 • Snídaně Snídaně
 • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
 • Masáže Masáže
 • Baby- friendly Baby- friendly
 • Polopenze Polopenze
 • Bazén
 • Připojení na internet
 • Wellness
 • Venkovní bazén
 • Hotel na hřišti
Google Maps

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
5 °C
42 mm
Únor
7 °C
40 mm
Březen
10 °C
44 mm
Duben
13 °C
46 mm
Květen
16 °C
40 mm
Červen
21 °C
28 mm
Červenec
24 °C
10 mm
Srpen
24 °C
12 mm
Září
20 °C
32 mm
Říjen
15 °C
51 mm
Listopad
9 °C
50 mm
Prosinec
6 °C
46 mm

Kontakt

Hotel Guadalmina SPA & Golf Resort
Urbanización Guadalmina Baja, Marbella (Malaga), ESP 29678
tel: (+34) 952 88 22 11
web: http://www.hotelguadalmina.com/en/

Hotel Guadalmina SPA & Golf Resort ****
Costa Del Sol, Španělsko
Vyžádat nabídku