DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Center La Mola ****

5 Golfové cesty Vyžádat nabídku

Informace

Lokalita

Costa Brava, Španělsko

Poloha

Hotel se nachází v klidné oblasti Národního parku Sant Llorenç del Munt i l'Obac přibližně 25 minut jízdy od centra Barcelony. Mezinárodní letiště El Prat je vzdáleno 35 km.

Popis hotelu

Díky jedinečné poloze je možné strávit celý den na golfovém hřišti nebo na druhou stranu si udělat výlet a prozkoumat historické centrum Barcelony.

Hosté mohou využít 24h moderní posilovnu, vyhřívaný vnitřní bazén, pro relaxaci termální okruh, parní lázeň či saunu. V teplejších měsících je možné trávit čas a odpočívat u venkovního bazénu nebo na hotelové terase. Golfisté ocení 45 jamkové hřiště El Prat, které se rozkládá přímo u hotelu, a jeho návrhem byl pověřen renomovaný Greg Norman. Hotel nabízí bezplatné Wifi. Pro pořádání společenských akcí, obchodních jednání a konferencí disponuje hotel několika typy místnostní a sálů včetně špičkového technického zázemí.

Stravování

Hotelová restaurace L´Obac servíruje pokrmy středomořské kuchyně s důrazem na lokální suroviny. Hosté si mohou vybrat jak ze zdravých sendvičů či salátů, tak i z netradičních delikates, které ocení každý gurmán.

Ubytování

Hotel nabízí pokoje a suites, přičemž základní pokoj typu King Guest je vybaven velkými okny, pracovním stolem, bezplatnou Wifi, satelitní televizí a sejfem. V koupelnách je instalována vane se sprchou a nebo walk-in sprchový kout.


Vlastnosti

  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Bazén
  • Připojení na internet
  • Wellness
  • Venkovní bazén
  • Hotel na hřišti
Google Maps

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
9 °C
32 mm
Únor
9 °C
23 mm
Březen
11 °C
22 mm
Duben
13 °C
28 mm
Květen
16 °C
35 mm
Červen
20 °C
24 mm
Červenec
23 °C
12 mm
Srpen
23 °C
40 mm
Září
21 °C
62 mm
Říjen
17 °C
58 mm
Listopad
12 °C
40 mm
Prosinec
10 °C
32 mm

Kontakt

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Center La Mola
Cami dels Plans de Can Bonvilar s/n, Terrassa, ESP 08227
tel: +34-93-7367267
web: http://doubletree3.hilton.com/en/hotels/spain/doubletree-by-hilton-hotel-and-conference-center-la-mola-BCNLMDI/index.html

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Center La Mola ****
Costa Brava, Španělsko
Vyžádat nabídku