Cascade Wellness & Lifestyle Resort *****

5 Golfové cesty Vyžádat nabídku

Informace

Lokalita

Algarve, Portugalsko

Poloha

Resort se nachází v turisticky velmi oblíbeném regionu kousek od města Lagos. V jeho sousedství leží pláže Ponta da Piedade a Porto de Mós. Nejbližší mezinárodní je vzdáleno zhruba 100 km ve městě Faro.

Popis hotelu

Cascade Resort je posazený na útesech nad zálivem Canavial, což jeho hostům umožňuje úchvatné pohledy na město Lagos a Atlantský oceán. Budovy v celém resortu jsou vybudovány v maurském stylu a kromě samotného pětihvězdičkového hotelu zde stojí i luxusní vily, 8 obytných budov a 58 apartmánů. 

Hlavním plusem tohoto resortu je vlastní sportovní akademie, která poskytuje své profesionální služby golfovým, tenisovým a dokonce i fotbalovým hráčům. Na příznivce golfu zde čekají speciálně vyškolení a profesionální trenéři. Kromě tréninkových ploch akademie disponuje také servisem golfových holí a analýzou golfového švihu. Pro následnou revitalizaci je připraveno SPA poskytující široký výběr léčebných procedůr ušitých na míru každého hosta. V resortu se nalézají venkovní bazény, na které volně navazují rozsáhlé zahrady.

Stravování

Rozmanitý výběr restaurací umožňuje ty nejvyšší standardy stolování, takže i ty nejnáročnější chuťové buňky si přijdou na své. Stravovat se zde dá formou bufetu nebo v luxusní restauraci. Na večer se pak otvírá vinný sklep s těmi nejlepšími portugalskými víny. Uvnitř hotelu je i lobby bar s příjemnou atmosférou. 

Ubytování

K dispozici je 86 prostorných pokojů laděných do teplých tónů. Interiér zdobí nábytek, ve kterém se snoubí prvky z africké a evropské kultury. Přepychové koupelny jsou doplněny vanou, sprchovým koutem a vytápěnou podlahou. Presidental Suite a Deluxe Suite má i vlastní jacuzzi se soukromou verandou na střeše hotelu. Všechny apartmány a pokoje jsou vybaveny satelitní televizí, bezdrátovým připojením k internetu, telefonem, mini barem, trezorem a vlastní klimatizací. Ubytování nenabízí jen hotel, ale i luxusní vily a apartmány v resortu.


Vlastnosti

  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Masáže Masáže
  • Bazén
  • Připojení na internet
  • Wellness
  • Venkovní bazén
Google Maps

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
11 °C
110 mm
Únor
12 °C
75 mm
Březen
14 °C
110 mm
Duben
16 °C
55 mm
Květen
17 °C
45 mm
Červen
20 °C
16 mm
Červenec
22 °C
3 mm
Srpen
24 °C
4 mm
Září
23 °C
3 mm
Říjen
18 °C
60 mm
Listopad
14 °C
95 mm
Prosinec
12 °C
10 mm

Kontakt

Cascade Wellness & Lifestyle Resort
Praia do Canavial, lagos, PRT 8600-282
tel: +351 282 780 380
e-mail: info@cascade-resort.com
web: http://www.cascade-resort.com

Cascade Wellness & Lifestyle Resort *****
Algarve, Portugalsko
Vyžádat nabídku