Kempinski Hotel Muscat *****

5 Golfové cesty Vyžádat nabídku

Informace

Lokalita

Omán, Omán

Poloha

Kempinski Hotel Muscat nabízí jedinečný životní styl a rekreační zážitek přímo v srdci Muscatu. Resort se nachazí v moderní části Al Mouj poblíž obchodních a stravovacích zařízení, přístaviště Al Mouj Marina a 18ti jamkového PGA hřiště Al Mouj. Mezinárdní letiště Muscat je vzdáleno cca 15 min autem. Hotel je ideálním místem pro objevování města, je zde snadný přístup ke všemu, co může toto živé město nabídnout.

Popis hotelu

Ať už hledáte perfektní místo pro dovolenou s rodinou, konferenční prostory, místo na konání schůzek, místo na svatbu nebo si jen prostě chcete s přáteli oddychnout a zahrát golf, Kempinski Hotel Muscat je jedno z nejkrásnějších současných lokalit v Muscatu. K ruce vám bude odborný personál, skvěle navržené menu týmu hvězdných kuchařů, nové funkční prostory a flexibilní balíčky, které mohou být přizpůsobeny vašim požadavkům. Hotel nabízí 310 moderních pokojů a apartmánů esteticky navržených s důrazem na detail. Tento styl se drží i v deseti vynikajících barech a restauracích, z nichž každá nabízí mimořádný kulinářský zážitek a rozsáhlý výběr od evropské nebo levantské kuchyně až k chutným indickým pochoutkám či thajskému jídlu. V hotelu se nachází 11 zasedacích místnosti a působivý taneční sál o velikosti 1.100 m². Každé z míst je elegantním prostorem s vynikající audiovizuální technikou a vyškoleným personálem. Relax v resortu je zaručen díky procedurám ve Spa, 3 velkým bazénům, fitness centru, bowlingovému centru, dětskému klubu (260 m²) a rozsáhlým úsekem písečné pláže s výhledem na Ománský záliv.

Stravování

Hotel nabízí stravování formou snídaně.
Dále je možnost využití několika restaurací v hotelu:

The Kitchen - tato restaurace nabízí stravování po celý den a je oživena otevřenou show kuchyní, kde můžete pozorovat kuchaře a vychutnávat si kulinářský zážitek.  Živá a dynamická restarauce, která je zaměřena na levantskou a evropskou kuchyni. K dispozici je lahůdkařský koutek a pop-up koncept, který povzbuzuje hosty k interakci se znalým týmem kuchařů. Se zaměřením na sezónní ingredience a produkty z místních zdrojů je koncept restaurace o jednoduchosti a  chuti. The Kitchen vás vezme na kulinářškou cestu po celé Evropě a Středním východě.

Bukhara - Bukhara je navržena tak, aby odrážela dědictví a kulturu Indie. Ponoříte se do výrazných chutí, koření a vůní severní indické kuchyně, kde se v souladu s tradicí doporučuje jíst rukama, zástěry jsou k dispozici. Relaxační a neformální kulinářský zážitek, který vás nechá v pokušení objednat si více, nabízí také "take away" službu a jídlo si můžete vychutnat kdekoliv jinde.


Soi Soi - tato restaurace inspirována slovem "soi", což znamená v thajštině ulice, odráží potravní scénu v Bangkoku. Zkušený šéfkuchař a jeho tým vás vezmou na nezapomenutelnou cestu do jihovýchodní Asie. Vychutnáte si kombinaci bohatství, svěžesti a koření thajského jídla. Soi Soi nabízí také "take away" - ideální na piknik nebo jednodenní výlet.


Cafe One - kulinářský koutek, který se nachází vedle The Kitchen, umožňuje hostům si vychutnat pestrou škálu čerstvého či zapečeného občerstvení. Kavárna nabízí čerstvě uvařenou kávu a nesčetné množství vynikajících jídel včetně chutných salátů, čerstvého pečiva, nízkokalorických dezertů nebo různých druhů šťáv. Café One také nabízí a la carte snídani a "take away"servis.

Ubytování

V hotelu se nachází šest typů pokojů:

Superior Room - moderní pokoj s výhledem na zahradu (45 m²)
Deluxe Resort View - moderní pokoj s výhledem na zahradu a resort, vlastní terasa (45 m²)
Deluxe Sea View - moderní pokoj s výhledem na Ománský záliv, vlastní terasa (45 m²)
Executive Room - moderní pokoj s vlastní terasou, výhledem jak na oceán, tak do zahrady (45 m²), přístup do Executive Lounge a výhody jako např. privátní check-in a check-out, happy hour
Grand Deluxe Resort View - moderní pokoj s vlastní terasou s přístupem jak z ložnice, tak z koupelny s výhledem na resort, oddělenný sprchový kout, walk-in skříň a veliká pracovní část (49 m²)
Grand Deluxe Sea View - moderní pokoj s vlastní terasou s přístupem jak z ložnice, tak z koupelny s tím nejkrásnějším výhledem na moře, oddělenný sprchový kout, walk-in skříň a veliká pracovní část (49 m²)


Vlastnosti

  • Snídaně Snídaně
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Masáže Masáže
  • Baby- friendly Baby- friendly
  • Bazén
  • Připojení na internet
  • Wellness
  • Venkovní bazén

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
21 °C
10 mm
Únor
22 °C
30 mm
Březen
26 °C
10 mm
Duben
30 °C
20 mm
Květen
34 °C
10 mm
Červen
35 °C
10 mm
Červenec
35 °C
10 mm
Srpen
32 °C
10 mm
Září
32 °C
10 mm
Říjen
30 °C
10 mm
Listopad
26 °C
10 mm
Prosinec
23 °C
10 mm

Kontakt

Kempinski Hotel Muscat
335 Street 6, Muscat, Oman, OMN 138
tel: +968 24 98 5000
e-mail: reservations.muscat@kempinski.com
web: https://www.kempinski.com/en/muscat/kempinski-hotel-muscat

Kempinski Hotel Muscat *****
Omán, Omán
Vyžádat nabídku