Alila Jabal Akhdar *****

5 Golfové cesty Vyžádat nabídku

Informace

Lokalita

Omán, Omán

Poloha

Hotel Alila Jabal Akhdar je situován 90 Km od mezinárodního letiště Seeb. Přesto však cesta trvá 2,5 hodiny a přístup je možný pouze s 4x4 SUV.

Popis hotelu

Jabal Akhdar v arabštině znamená "Zelená hora". Masiv je součástí pohočí Al Hajar, jednoho z nejkrásnějších regionů Ománu. Celý hotel je vystavěn ve výšce 2000 metrů nad mořem a nabízí dramatický výhled na soutěsku a okolní hřebeny. Celý areál je vhodný pro všechny dobrodružné cestovatele hledající útočiště před pouštím vedrem.

Hotel nabízí moderní ubytování s výhledem na hory Al Hajar. Vstupní lounge s recepcí, restaurace (tradiční ománská), kavárnu, venkovní bazén s regulovanou teplotou (chlazený i vyhřívaný), vnitřní bazén, fitness, spa, wellness centrum, business centrum a knihovnu.

Stravování

Ubytování je nabízeno se snídaní, za příplatek je možné dokoupit polopenzi. Hotel Alila Jabal Akhdar provozuje několik restaurací, např. Juniper a Rose Lounge, a kavárnu s terasou s výhledem na hory.

Ubytování

Hotel nabízí 78 apartmánů a dvě Jabal vily s vlastním bazénem. Budova byla postavena s využitím místních stavebních materiálů a tradiční techniky, což vede ke svůdné směsi, která odráží ománskou historii s moderní příchutí. Ubytování je klimatizované, má satelitní TV s plochou obrazovkou, minibar, příslušenství pro přípravu čaje a kávy, balkon nebo terasu a vlastní koupelnu se sprchou, vanou a županem.


Vlastnosti

  • Snídaně Snídaně
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Připojení na internet
  • Wellness
  • Venkovní bazén
Google Maps

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
21 °C
10 mm
Únor
22 °C
30 mm
Březen
26 °C
10 mm
Duben
30 °C
20 mm
Květen
34 °C
10 mm
Červen
35 °C
10 mm
Červenec
35 °C
10 mm
Srpen
32 °C
10 mm
Září
32 °C
10 mm
Říjen
30 °C
10 mm
Listopad
26 °C
10 mm
Prosinec
23 °C
10 mm

Kontakt

Alila Jabal Akhdar
, , OMN

Alila Jabal Akhdar *****
Omán, Omán
Vyžádat nabídku