Sugar Beach Golf & Spa Resort *****

5 Golfové cesty Vyžádat nabídku

Informace

Lokalita

Mauricius, Mauricius

Poloha

Luxusní hotel Sugar Beach se nachází u pláže ve Flic-en-Flacu, necelých 20 minut od golfového klubu Tamarina s 18jamkovým golfovým hřištěm. Nedaleko se rozkládá golfové hřiště Tamarina a to pouhých 13 km od resortu. Z mezinárodního letiště na Mauriciu je to sem zhruba hodina jízdy autem.

Popis hotelu

Tento luxusní resort umístěný v tropických zahradách, které jsou ideální procházkám a relaxaci, poskytuje jedinečný výhled na Indický oceán. Nespornou výhodou resortu je, že leží na bílé písečné pláži s průzračně modrou vodou. Sugar Beach nabízí ubytování s nejlepším poměrem ceny a kvality v destinaci Flic-en-Flac.

Resort disponuje velkým venkovním bazénem, wellness centrem a posilovnou s nejmodernějším vybavením. K dispozici jsou také prostory k různému sportovnímu vyžití jako třeba stolní tenis, kurty na badminton, volleyballové hřiště, mini fotbalové hřiště a kurty na pétanque nebo také sluneční terasa k relaxaci a odpočinku. Mimo jiné Sugar Beach nabízí největší tenisové plochy v rámci hotelových resortů na Mauriciu.

Stravování

Restaurace rezortu Sugar Beach podává zajímavé pokrmy podle mauricijských receptů, ale také jídla italské a mezinárodní kuchyně. Hosté mohou relaxovat v baru u osvěžujícího koktejlu.

Ubytování

Hotel nabízí 258 pokojů různých kategorií. Pokoje jsou elegantní, prostorné a mají klimatizaci, moderní nábytek, satelitní TV s plochou obrazovkou, posezení, balkon, příslušenství pro přípravu čaje a kávy a toaletní potřeby zdarma. Některé pokoje mají výhled na moře.


Vlastnosti

  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Masáže Masáže
  • Polopenze Polopenze
  • Bazén
  • Připojení na internet
  • Wellness
  • Venkovní bazén
Google Maps

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
28 °C
161 mm
Únor
28 °C
334 mm
Březen
27 °C
231 mm
Duben
26 °C
240 mm
Květen
25 °C
168 mm
Červen
24 °C
104 mm
Červenec
24 °C
103 mm
Srpen
24 °C
105 mm
Září
24 °C
70 mm
Říjen
25 °C
62 mm
Listopad
26 °C
83 mm
Prosinec
27 °C
203 mm

Kontakt

Sugar Beach Golf & Spa Resort
Wolmar, Flic en Flac, MUS
tel: +230 403 3300
e-mail: info@sugarbeachresort.mu

Sugar Beach Golf & Spa Resort *****
Mauricius, Mauricius
Vyžádat nabídku