Shangri-La's Le Touessrok Resort & Spa *****

5 Golfové cesty Vyžádat nabídku

Informace

Lokalita

Mauricius, Mauricius

Poloha

Shangri La´s Le Touessrok Resort se nachází na ostrově Mauricius, asi 25 km od mezinárodního letiště Sir Seewoosagur Ramgoolam.  Golfový resort je rozložen na 3 části - pevninu a dva malé ostrovy, na které se hosté dostanou privátní lodí. Na pevnině se nachází ubytovací kapacity, na jednom z ostrovů je osmnáctijamkové golfové hřiště a druhý je vyhrazen pro ubytované hosty.

Popis hotelu

Hotel, který je hostům znám hlavně pod jménem Le Touessrok, si pod svá křídla vzal luxusní řetězec Shangri La a provedl kompletní renovaci. Tento resort získal v minulosti několik ocenění díky svým vysoce kvalitním službám. Vyjímečné umístění, soukromí a poskytované služby z něj dělají ideální místo pro nezapomenutelnou dovolenou.

Stravování

Kushi
Japonská restaurace a sushi bar, která je stylizovaná přesně dle originálních japonských restaurací. O kvalitu pokrmů a jejich autentičnost se starají dva japonští šéfkuchaři.

Safran
Jedná se o typickou indickou restauraci zasazenou do moderního a vkusného interiéru. Servírují se zde jen večeře.

Republik Beach Club & Grill
Tato restaurace se zaměřuje na pokrmy připravované na grilu, takže zde především ty nejlepší steaky a mořské plody z celého světa a hlavně okolí. Předkrmy, přílohy a speciality se zaměřují na oblast středomoří.

Le Bazar
Hotelová restaurace nabízí celodenní stravování a charakterem má připomínat orientální tržiště. Veškeré suroviny pocházejí z hotelového vlastního eko-zemědělského programu.

Sharky’s
Restaurace se nachází na ostrově Ilot Mangenie a nabízí mauricijskou kuchyni s těmi nejlepšími surovinami a moderním zpracováním. Kromě lokální kuchyně mohou hosté ochutnat vynikající pizzu, saláty nebo mořské plody.
 

Ubytování

Všechny pokoje jsou luxusně a moderně zařízeny, každý má koupelnu s WC a balkon nebo terasu. K dalšímu vybavení patří např. satelitní TV, DVD přehrávač, vysoušeč vlasů, minibar nebo sejf. Ze všech pokojů je také nádherný výhled na přilehlý Indický oceán. Ještě vyšší standard nabízí vily se soukromým bazénem a třemi ložnicemi.


Vlastnosti

  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Polopenze Polopenze
  • Hotel na hřišti
Google Maps

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
28 °C
161 mm
Únor
28 °C
334 mm
Březen
27 °C
231 mm
Duben
26 °C
240 mm
Květen
25 °C
168 mm
Červen
24 °C
104 mm
Červenec
24 °C
103 mm
Srpen
24 °C
105 mm
Září
24 °C
70 mm
Říjen
25 °C
62 mm
Listopad
26 °C
83 mm
Prosinec
27 °C
203 mm

Kontakt

Shangri-La's Le Touessrok Resort & Spa
Trou d'Eau Douce, Mauritius, MUS 742CU001
tel: +230 402 7400
e-mail: info@letouessrok.mu
web: www.letouessrokresort.com

Shangri-La's Le Touessrok Resort & Spa *****
Mauricius, Mauricius
Vyžádat nabídku