Shangri-La Le Touessrok Resort *****

5 Golfové cesty Vyžádat nabídku

Informace

Lokalita

Mauricius, Mauricius

Poloha

Shangri La´s Le Touessrok Resort se nachází na ostrově Mauricius, asi 40 km od mezinárodního letiště Sir Seewoosagur Ramgoolam.  Golfový resort je rozložen na 3 části - pevninu a dva malé ostrovy, na které se hosté dostanou privátní lodí. Na pevnině se nachází ubytovací kapacity, na jednom z ostrovů je osmnáctijamkové golfové hřiště a druhý je vyhrazen pro ubytované hosty.

Popis hotelu

Hotel, který je hostům znám hlavně pod jménem Le Touessrok, si pod svá křídla vzal luxusní řetězec Shangri La a provedl kompletní renovaci. Tento resort získal v minulosti několik ocenění díky svým vysoce kvalitním službám. Vyjímečné umístění, soukromí a poskytované služby z něj dělají ideální místo pro nezapomenutelnou dovolenou.

Stravování

Kushi
Japonská restaurace a sushi bar, která je stylizovaná přesně dle originálních japonských restaurací. O kvalitu pokrmů a jejich autentičnost se stará japonský šéfkuchař.

Safran
Jedná se o typickou indickou restauraci zasazenou do moderního a vkusného interiéru. Servírují se zde jen večeře.

Republik Beach Club & Grill
Tato restaurace se zaměřuje na pokrmy připravované na grilu, takže zde především ty nejlepší steaky a mořské plody z celého světa a hlavně okolí. Předkrmy, přílohy a speciality se zaměřují na oblast středomoří.

Le Bazar
Hotelová restaurace nabízí celodenní stravování a charakterem má připomínat orientální tržiště. Veškeré suroviny pocházejí z hotelového vlastního eko-zemědělského programu.

Sega Bar
Jedná se o rumový a Tiki bar nabízející nápoje inspirované Mauriciem. Je zde i na výběr "Shangri-La Rum Oak", osmiletý rum, který lze přizpůsobit vašemu vkusu. Tento bar je také středobodem zábavy a odehrávají se zde různé noční kulturní show.

Ubytování

Všechny pokoje jsou luxusně a moderně zařízeny, každý má koupelnu s WC a balkon nebo terasu. K dalšímu vybavení patří např. TV, vysoušeč vlasů, minibar nebo trezor. Ze všech pokojů je také nádherný výhled na přilehlý Indický oceán. Ještě vyšší standard nabízí vily se soukromým bazénem a třemi ložnicemi.


Vlastnosti

  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Masáže Masáže
  • Bazén
  • Připojení na internet
  • Wellness
  • Hotel na hřišti
Google Maps

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
28 °C
161 mm
Únor
28 °C
334 mm
Březen
27 °C
231 mm
Duben
26 °C
240 mm
Květen
25 °C
168 mm
Červen
24 °C
104 mm
Červenec
24 °C
103 mm
Srpen
24 °C
105 mm
Září
24 °C
70 mm
Říjen
25 °C
62 mm
Listopad
26 °C
83 mm
Prosinec
27 °C
203 mm

Kontakt

Shangri-La Le Touessrok Resort
Coastal Road, Trou d'Eau Douce, MUS 42212

Shangri-La Le Touessrok Resort *****
Mauricius, Mauricius
Vyžádat nabídku