Constance Lemuria týdenní pobyt

7 nocí a 7 green fee

***** Praslin / Seychely

5 Golfové cesty

Dostupné termíny 7 nocí a 7 green fee

Datum Cena Popis
18.7.2022 - 30.9.2022 3 843 € (97 997 Kč) Polopenze Nezávazně objednat
1.10.2022 - 22.12.2022 3 147 € (80 249 Kč) Sleva 30% Polopenze Nezávazně objednat

Informace

Poloha

Constance Lemuria se nachází ve východní části ostrova Praslin na jedné z jeho nejdelších pláží. Nejbližší letiště je vzdáleno cca 5 minut jízdy autem.

Popis hotelu

Resort byl navržený tak, aby působil otevřeně a umožnil hostům být v přímém spojení s okolní přírodou. Myšlenka spojit hotel s přírodou se projevuje i na použitých materiálech v interiéru. Hosté se nejčastěji setkají se dřevem, kamenem, růžovou žulou a mramorem. Hostům je k dispozici třípatrový bazén, hotelové lázně, 2 tenisové kurty, horská kola nebo fitness aktivity, jako je jóga, meditace, strečink a aerobik. Z široké nabídky neplacených vodních aktivit je možné vyzkoušet šlapadla, kajaky, windsurfing či šnorchlování. Hotelové spa nabízí saunu, parní lázeň, vířivku, relaxační bazén nebo plně vybavenou posilovnu. Hosté mohou využít i exkluzivní VIP lounge s knihovnou, kulečníkovým stolem, LCD televizí, 2 počítači s připojením na internet a koupelnami v případě delšího čekání na transfer nebo na check-in.

Stravování

Tři hotelové restaurace nabízí širokou škálu místních i mezinárodních jídel formou bufetu i à la carte. Večeři si například můžete vychutnat ve svěží zelené zahradě nebo na písčité pláži. Menším občerstvením a širokou nabídkou nápojů disponuje 5 hotelových barů.

Ubytování

Všechny klimatizované apartmány a vily v letovisku Constance Lemuria jsou zařízené dřevěným nábytkem a některé mají doškové střechy. Všechny zahrnují vlastní koupelnu s vanou a fénem. Každý je vybaven trezorem, satelitní TV s DVD přehrávačem, telefonem a připojením k internetu.

Cena zahrnuje

  • 7x noc ve dvoulůžkovém pokoji kategorie Junior Suite
  • Polopenze
  • Denně green fee na 18 jamkovém hřišti Lemuria
  • Vybrané sportovní aktivity

Cena nezahrnuje

  • Pojištění léčebných výloh a storno poplatků
  • Letištní transfer 35€ /auto /směr
  • Letenku

Další informace

  • Cena je platná pro osobu sdílející dvoulůžkový pokoj
  • Balíček je platný pro období do 6.1.2023

Mapa

Hřiště

Hotely

PODOBNÉ ZÁJEZDY