Château Des Vigiers 3 noci s neomezeným golfem

3 nocí a neomezeně green fee

**** Bordeaux / Francie

4 Golfové cesty

Dostupné termíny 3 nocí a neomezeně green fee

Datum Cena Popis
1.4.2022 - 31.10.2022 640 € (16 320 Kč) Polopenze Nezávazně objednat

Informace

Poloha

Golfový resort Chateau des Vigiers naleznete mezi městy Bordeaux a Bergerac, v krásné krajině uprostřed švestkových sadů, vinic, dubových lesů a jezer. Letiště v Bordeaux je od resortu vzdáleno 1,5 hodiny jízdy autem. Resort sestává ze dvou hotelů: Chateau hotel a Relais hotel. Chateau Hotel je umístěn v nádherném statku ze 16. století, hosté si mohou vybrat z individuálně zařízených pokojů, které jsou umístěny ve třech budovách. Relais hotel se nachází v moderní budově, která však zapadá do konceptu tohoto resortu. Je postaven s místních udržitelných zdrojů a je poháněný solární energií.

Popis hotelu

Hostům je k dispozici venkovní bazén, fitness centrum, tenisové kurty, spa a wellness centrum. Resort dále poskytuje bezplatné parkování a Wi-Fi připojení. Kolem resortu se rozprostírá 27jamkové golfové hřiště. Chateau des Vigiers produkuje mimo jiné své vlastní víno, které již získalo několik cen. Pro hosty je možné uspořádat soukromé ochutnávky vína na některé ze známých regionálních vinic. Jedinečnost Chateau des Vigiers podtrhuje také ta skutečnost, že hotelová restaurace Les Fresques obhájila již 3 roky po sobě michelinskou hvězdu.

Stravování

Hosté se mohou stravovat v michelinské restauraci Les Fresques, která využívá pouze místní zdroje a sezonní suroviny. Menu je obměňováno každý týden, ale nabízí i stálé tradiční pokrmy. Mimo to mohou hosté využít restauraci Brasserie, která je vhodná pro lehčí večeře.

Ubytování

Chateau hotel nabízí 25 individuálně zařízených pokojů různých kategorií. Všechny pokoje jsou klimatizované, vybavené LCD televizorem, minibarem, sejfem a vybavením pro přípravu čaje a kávy. Hosté mají k dispozici volné Wi-Fi připojení, župany a hotelové ručníky. Relais hotel nabízí 40 pokojů. Všechny pokoje jsou moderně zařízené s klimatizací, LCD televizorem, minibarem, sejfem, vybavením na přípravu čaje a kávy a volným Wi-Fi připojením. Pokoje mají vlastní terasu nebo balkon.

Cena zahrnuje

  • 3 noci ve dvoulůžkovém pokoji Classic v Château des Vigiers
  • Snídaně formou bufetu v restauraci Les Fresques
  • 2 večeře o třech chodech podávané v Bistrot des Vigiers
  • 1 večeře o třech chodech podávaná v Les Fresques
  • Neomezený golf na hřiště Chateau des Virgies Golf & Country Club
  • Volný vstup do sauny, fitness centra, venkovního bazénu na 2 hodiny

 

Cena nezahrnuje

  • Dopravu
  • Místní taxu
  • Pojištění léčebných výloh a storna

Další informace

Mapa

Hřiště

Hotely

PODOBNÉ ZÁJEZDY