Amelia Island Plantation ****

5 Golfové cesty Vyžádat nabídku

Informace

Lokalita

Florida, USA

Poloha

Amelia Island Plantation se nachází v úžasné lokalitě přímo na pobřeží Atlantického oceánu, nedaleko města Jacksonville. V Jaksonville leží mezinárodní letiště, které je vzdálené 46 km od hotelu.

Popis hotelu

Amelia Island Plantation se rozkládá na 1350 akrech pobřeží Atlantického oceánu a je jedním z předních business resortů na Floridě. Což ale neznamená, že pro "obyčejněho" hosta je tato destiance nevhodná, právě naopak. Hosté si zde mohou užívat maximálního komfortu v luxusním hotelu, dopřávat si relaxaci v hotelových lázních, zahrát si tenis ve zdejším tenisovém centru nebo využít nabídky 54 jamkového golfového hřiště.

Hostům jsou k dispozici hotelové lázně, které nabízejí širokou škálu služeb od masáží a kosmetiky, přes akupunkturu a aquaterapii až po hodiny jógy. Dále mohou hosté využívat vnitřní a venkovní bazény, posilovnu, 23 tenisových kurtů s tvrdým povrchem, 54 jamkové mistrovské golfové hřiště a aktivity spojené s krásnou písčitou pláží u hotelu.

Stravování

Hosté se stravují v jedné ze dvou hotelových restaurací, které podávají jen ty nejvybranější speciality.

Ubytování

Každý pokoj je vybaven koupelnou s WC, sprchou a vanou, fénem na vlasy, LCD TV se satelitem, dokovací stanicí na iPod s rádiem, telefonem, kávovarem, trezorem, minibarem a balkónem. Hosté se mohou ubytovat i ve vilách, které mají max. 3 ložnice a navíc plně vybavenou kuchyni s jídelním koutem a obývaí pokoj.


Vlastnosti

  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Masáže Masáže
  • Připojení na internet
  • Venkovní bazén
  • Hotel na hřišti
Google Maps

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
0 °C
64 mm
Březen
0 °C
78 mm
Duben
0 °C
71 mm
Květen
25 °C
0 mm
Červen
0 °C
174 mm
Říjen
0 °C
160 mm
Listopad
21 °C
0 mm

Kontakt

Amelia Island Plantation
6800 First Coast Hwy, Amelia Island, FL, USA 32034
tel: +1 904 261 6161
web: www.aipfl.com

Amelia Island Plantation ****
Florida, USA
Vyžádat nabídku