Burasari Beach Resort Phuket **** Phuket / Thajsko

5 Golfové cesty

Informace

Lokalita

Phuket, Thajsko

Poloha

Hotel se nachází na známé pláži Patong Beach cca. 45 minut jízdy autem z mezinárodního letiště ve Phuketu.

Popis hotelu

Resort Burasari je pojmenován po vzácné květině, která roste v jeho okolí. Stejně jako tato květina, tak i toto letovisko je  často vyhledávaný a nedoceněný poklad v srdci Patongu. Narozdíl od okolních hotelů Burasari nabízí maximální zážitek sofistikovaného stylu, pohodlí, soukromí a klidu. Filozofií hotelu je "Cítit se jako doma". Ve smyslu pocítit teplý domov zahrnující skvělé jídlo, péči a služby spojené s uklidňujícími prvky přírody.

Hostům jsou k dispozi hotelová spa s rozmanitou nabídkou masáží a různých léčivých a relaxačních procedur, dva venkovní bazény. Náročnější cestovatelé s jistotou ocení prvotřídní mezinárodní restauraci. K dispozici je na výběr ze všech 168 luxusně vybavených pokojů v elegantním thajském stylu. Zvláštností je několik pokojů speciálně designovaných ve fantazijním stylu pro nezapomenutelnou dovolenou.

Stravování

Hosté se mohou stravovat v hotelové restauraci s názvem Floyd's, která patří světoznámému televiznímu kuchaři Keithu Floydovi a který zároveň pečlivě vybral jídla, která zařadil do jídelníčku. Hosté si tak mohou pochutnat na čerstvých humrech, ústřicích nebo steacích z australského masa.

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vanou a sprchou a fénem na vlasy, klimatizací, minibarem, trezorem, telefonem, TV se satelitem.

Vlastnosti

  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Masáže Masáže
  • Připojení na internet
  • Venkovní bazén

Mapa

Hřiště

Okolní hotely

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
28 °C
42 mm
Únor
29 °C
30 mm
Březen
29 °C
60 mm
Duben
29 °C
157 mm
Květen
29 °C
345 mm
Červen
28 °C
286 mm
Červenec
29 °C
284 mm
Srpen
29 °C
272 mm
Září
28 °C
417 mm
Říjen
28 °C
351 mm
Listopad
28 °C
188 mm
Prosinec
27 °C
71 mm

Kontakt

Burasari Beach Resort Phuket