Zala Springs Resort ****

5 Golfové cesty Vyžádat nabídku

Informace

Lokalita

Západní Maďarsko, Maďarsko

Poloha

Resort Zala Springs se nachází v krásném prostředí, které je formováno tokem řeky Zala. Apartmánový komplex byl postaven přímo na golfovém hřišti. Břehy jezera Balaton jsou vzdáleny přibližně 25 minut jízdy autem. Resort je vhodný pro golfisty, kteří hledají pohodlné a stylové zázemí, které sousedí s golfovým hřištěm.

Popis hotelu

Hostům je k dispozici skvělé golfové zázemí, cvičné plochy, prostory clubhousu a restaurace. Oblíbené termální lázně v Hevízu je možné navštívit za pouhých 13 minut jízdy.

Stravování

Hosté se mohou stravovat v moderním clubhousu. V menu naleznete jak typickou maďarskou kuchyni, tak i světové speciality. Restaurace podává špičkové pokrmy a klade důraz na čerstvost a originalitu.

Ubytování

Celkově resort nabízí 28 apartmánů o výměře 30-40 m². Všechny jsou velice moderně zařízeny. Velká okna prostor prosvětlují, navíc poskytují krásný výhled na golfové hřiště. Apartmány mají buď soukromou terasu nebo vstup do zahrady. V interiéru naleznete zabudovaný kuchyňský kout, který je plně vybaven pro přípravu čaje a kávy, nechybí ani minibar nebo širokoúhlá televize. Všechny apartmány mají svoji soukromou koupelnu se sprchovým koutem.


Vlastnosti

  • Připojení na internet
  • Hotel na hřišti
Google Maps

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
-1 °C
41 mm
Únor
2 °C
40 mm
Březen
6 °C
34 mm
Duben
12 °C
43 mm
Květen
16 °C
58 mm
Červen
20 °C
77 mm
Červenec
21 °C
58 mm
Srpen
21 °C
56 mm
Září
17 °C
41 mm
Říjen
11 °C
42 mm
Listopad
6 °C
64 mm
Prosinec
2 °C
50 mm

Kontakt

Zala Springs Resort
Csány László utca, Zalacsány, HUN 8782
e-mail: reservation@zalasprings.hu
web: http://zalasprings.hu/en

Zala Springs Resort ****
Západní Maďarsko, Maďarsko
Vyžádat nabídku