Hyatt Place Dubai Al Rigga **** Dubaj / Spojené arabské emiráty

4 Golfové cesty
Hyatt Place Dubai Al Rigga

Informace

Lokalita

Dubaj, Spojené arabské emiráty

Popis hotelu

Poloha: Hyatt Place Dubai se nachází v centru čtvrti Deira, pouhých 15 minut jízdy od pláže Al Mamzar a Mall of the Emirates. Mezinárodní letiště v Dubaji je vzdáleno přibližně 10 minut jízdy autem.

Vybavení: hotel je vybaven 24h posilovnou s nejmodernějším kardio zařízením s LCD obrazovkami nebo také venkovním bazénem, kde mohou po náročném dni relaxovat. V hotelu je možné využít veřejné počítače s vysokorychlostním internetem. Wifi je k dispozici zdarma ve všech hotelových prostorách.

Popis: hotel je vhodný místem pro business hosty, tak i pro normální turisty, kteří chtějí poznat Dubaj. Stanice metra je necelých 5 minut chůze, a nákupní střediska Al Ghurair a Deira City jsou také je pár minut cesty od hotelu.
 

Stravování

Hotel nabízí bohaté snídaně v restauraci Gallery, stejně tak i obědy a večeře. Dále je možné drobné občerstvení, a to 24/7.

Ubytování

Všechny pokoje mají moderní a komfortní interiér. Ve všech je k dispozici TV s plochou obrazovkou, dockovací stanice na IPod, příslušenství pro přípravu čaje a kávy, oddělený pracovní stůl, minibar a varná konvice. Koupelny jsou vybaveny sprchou a vysoušečem vlasů.

Vlastnosti

  • Snídaně Snídaně
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Bazén Bazén

Mapa

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
19 °C
20 mm
Únor
20 °C
12 mm
Březen
23 °C
11 mm
Duben
27 °C
3 mm
Květen
31 °C
2 mm
Červen
33 °C
0 mm
Červenec
35 °C
0 mm
Srpen
34 °C
0 mm
Září
32 °C
0 mm
Říjen
29 °C
0 mm
Listopad
25 °C
4 mm
Prosinec
20 °C
20 mm

Kontakt

Hyatt Place Dubai Al Rigga