Crowne Plaza Dubai Festival City ***** Dubaj / Spojené arabské emiráty

5 Golfové cesty
Crowne Plaza Dubai Festival City

Informace

Lokalita

Dubaj, Spojené arabské emiráty

Poloha

Crowne Plaza se nachází u zátoky Dubai Creek pouhé 3 km od Dubai International Airport. Hotel je vnitřně propojen s nákupním centrem, který čítá přes 500 různých obchodů. Pár minut cesty je také dokonalý golfový resort Al Badia.

Popis hotelu

Na první pohled každého upoutají půvabné křivky hotelu Crowne Plaza, které jakoby kopírují záhyby zátoky Dubai Creek. Na recepci obložené mramorem čeká příjemný personál s vůlí splnit jakýkoliv požadavek. K hotelu dokonce přiléhá marina, kde kotví ty nejluxusnější jachty.

Hotel nabízí vše, co se od pětihvězdičkového standardu očekává. Disponuje vlastním fitness centrem s 25 metrovým venkovním bazénem a třemi menšími lázeňskými bazény, které se nacházejí na střeše hotelu. Samotné spa má luxusní zázemí a svým hostům nabízí asijské a arabské ozdravné terapie a exkluzivní léčebné postupy. Nechybí zde ani vířivka pro kompletní relaxaci. Standardně je hostům k dispozici pokojová služba, prádelna nebo i hlídání dětí.

Stravování

Po celý den je možné v hotelu navštívit Restaurant Zaytoun, v poledne a k večeru pak  Belgian Beer Cafe. Mimo jiné se u bazénu nachází bar a uvnitř hotelu ještě kavárna. Dalších 8 restaurací je k dispozici ve vedlejším InterContinental Dubai Festival, který je navzájem s Crowne Plaza propojen. Restaurant Zaytoun servíruje východní kuchyni s prvky západních kuchyní. Zatímco Belgian Beer Cafe přináší příjemnou evropskou atmosféru.

Ubytování

Pokoje jsou laděny do tlumených barevných tónů se zařízením z tmavého dřeva.  K nezbytnému vybavení patří satelitní televize s DVD a CD přehrávačem a samozřejmě vysokorychlostním připojením k internetu. Pro osvěžení má každý pokoj mini bar a kávovar. Nechybí zde ani samostatně ovládaná klimatizace a žehlička. A pro ještě lepší spánek jsou v pokoji umístěné aromaterapické osvěžovače vzduchu. Náročnějším hostům jsou k dispozici i prostornější pokoje -  Suites.

Vlastnosti

 • Venkovní bazén Venkovní bazén
 • Bazén Bazén
 • All inclusive All inclusive
 • Snídaně Snídaně
 • Připojení na internet Připojení na internet
 • Wellness Wellness
 • Masáže Masáže
 • Baby- friendly Baby- friendly

Mapa

Hřiště

Al Hamra Golf Club

Al Hamra Golf Club

 • Počet jamek: 18

Golfové hřiště nacházející se v Dubaji ve Spojených arabských emirátech.

The Els Club

The Els Club

 • Počet jamek: 18

Golfové hřiště, které bylo prvním hřištěm Ernieho Else na Středním Východě.

Dubai Creek Golf Club

Dubai Creek Golf Club

 • Počet jamek: 18

Pro milovníky golfu není nic důležitější než kvalita golfového hřiště. A co se týče designu, protředí. levelu náročnosti a pravidelné údržby patří Dubai Creek mezi nejlepší na světě.

The Montgomerie Dubai

The Montgomerie Dubai

 • Počet jamek: 18

Hřiště je jedním z turisticky nejzajímavějších míst v exkluzivní rezidenční komunitě Emirate Hills a patří mezi nejluxusnější rezorty na středním východě.

Zobrazit všechna hřiště

Okolní hotely

Crowne Plaza Dubai Festival City

Park Hyatt hotel Dubai

 • *****

Luxusní pobřežní hotel přímo u světoznámého Dubai Creek Golf & Yacht Club.

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
19 °C
20 mm
Únor
20 °C
12 mm
Březen
23 °C
11 mm
Duben
27 °C
3 mm
Květen
31 °C
2 mm
Červen
33 °C
0 mm
Červenec
35 °C
0 mm
Srpen
34 °C
0 mm
Září
32 °C
0 mm
Říjen
29 °C
0 mm
Listopad
25 °C
4 mm
Prosinec
20 °C
20 mm

Kontakt

Crowne Plaza Dubai Festival City