Evolutee Hotel Royal Óbidos ***** Lisabon / Portugalsko

5 Golfové cesty
Evolutee Hotel Royal Óbidos

Informace

Lokalita

Lisabon, Portugalsko

Poloha

Hotel Evolutee se nachází v oblasti Óbidos vyhlížející na stejnojmennou lagunu. Mezinárodní letiště Portela v Lisabonu je vzdáleno přibližně hodinu jízdy autem. Hotel se nachází 13,3 km od hřiště Praia D'El Rey a 6,9 km od hřiště Som Sucesso 6,9 km.

Popis hotelu

Tento 5* luxusní hotel byl otevřen v roce 2014 a poskytuje svým hostům prvotřídní služby spolu s klidným a diskrétním prostředím. Hosté mohou vyzkoušet exkluzivní spa, které nabídne vnitřní vyhřívaný bazén, finskou saunu, parní lázeň s aromaterapií, relaxační místnosti a množství rozličných procedur. V letních měsících je možné využít i venkovní bazén. Pro aktivně zaměřené hosty je v hotelu připravena 24h otevřená posilovna a hlavně 18jamkové mistrovské hřiště, které leží přímo u něj. WiFi a parkování je v hotelu zdarma. Hotel také nabízí prostory pro konání konferencí a společenských akcí až pro 315 osob.

Stravování

Hotelová restaurace KOBE Steak & Sushi Restaurant nabízí energické Steak a Sushi menu ve vytříbeném prostředí s dekorem inspirovaným tradiční portugalské keramiky. Hosté si mohou dopřát fantastické víno, zatímco ochutnávají jemnou kombinaci místních a východních chutí, to vše spolu s výhledy na golfové hřiště a Atlantský oceán.

Ubytování

Všech 39 moderně vybavených pokojů disponuje televizí s plochou obrazovkou, klimatizací, WiFi, minibarem, kávovarem, sejfem a balkónem. V koupelně hosté najdou vanu, sprchu, vysoušeč vlasů, koupací pláště a základní hygienické potřeby.

Vlastnosti

  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Wellness Wellness
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Masáže Masáže
  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
  • Baby- friendly Baby- friendly
  • Bazén Bazén

Mapa

Hřiště

Royal Óbidos

Royal Óbidos

  • Počet jamek: 18

Exkluzivní golfové hřiště, otevřené na začátku roku 2012.

Okolní hotely

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
11 °C
110 mm
Únor
12 °C
75 mm
Březen
14 °C
110 mm
Duben
16 °C
55 mm
Květen
17 °C
45 mm
Červen
20 °C
16 mm
Červenec
22 °C
3 mm
Srpen
34 °C
4 mm
Září
23 °C
3 mm
Říjen
18 °C
60 mm
Listopad
14 °C
95 mm
Prosinec
12 °C
10 mm

Kontakt

Evolutee Hotel Royal Óbidos