El Cid Marina Hotel ***** Sinaloa / Mexiko

5 Golfové cesty
El Cid Marina Hotel

Informace

Lokalita

Sinaloa, Mexiko

Popis hotelu

Poloha: hotel se nachází přibližně 30 minut jízdy od mezinárodního letiště Mazatlán na západním pobřeží mexického poloostrova. Areál je umístěn přímo v srdci mazatlánské Golden Zone. Pro vyznavače golfu je zde vybudováno krásné 27 jamkové hřiště El Cid Golf Club, mohou využít i green nedalekého golfového hřiště Estrella del Mar Course. Poblíž hotelu se nachází Aquapark Matlazán, maják El Faro a známá pláž Playa Norte.   Centrum města žije pestrým kulturním životem,  lze například navštívit divadlo Angela Peralty.

Vybavení a služby: hotel nabízí opravdu široký sortiment služeb. Hosté mají k dispozici dva krásné bazény u mořské pláže, jeden z nich se zabudovaným barem, kde se hosté mohou osvěžit koktejly a mnoha dalšími druhy nápojů. Součástí bazénového komplexu jsou laguny a podvodní jeskyně, které jsou atraktivním zpestřením především pro děti všech věkových skupin. U hotelu je vybudován krásný přístav, ze kterého lze podnikat výlety do okolí. Hosté si mohou loď také zapůjčit, nebo se mohou zúčastnit rybářských výprav. Poblíž hotelu se nachází rozlehlý areál El Cid Country Club. Zde milovníci golfu mohou využít hřiště s 27 jamkami, vyznavači tenisu najdou vyžití na 9 tenisových kurtech, lze zde také navštívit hotelové fitness centrum. V celém hotelovém areálu je k dispozici WIFI připojení, bezplatné parkování. Další servis, který zde hoteloví hosté mají k dispozici: pokojová služba, směnárna, prádelna, domovník, animační tým, kopírka. Nedaleko od hotelu si lze zajezdit na koni, nebo zapůjčit kola. Hotel má k dispozici několik restaurací s bohatým výběrem jídel z celého světa, samozřejmostí jsou speciality z darů moře.

Popis: hotelový komplex nabízí svým hostům nejlepší servis, který je podpořen i skvělou polohou v Golden Zone Mazatlán. Místo je plné života ve formě barvitých festivalů, mnoha atrakcí, restaurací, barů a klubů, kde si můžete naplno užít atmosféru letních nocí na mexických plážích. U areálu hotelu je přístaviště s luxusními jachtami a loděmi.

Stravování

Při programu All Inclusive je v  hotelu hostům k dispozici stravování  v restauraci La Marina. Dále mohou využít nabídky jídel v 7 restauracích sesterských hotelových zařízení El Cid v okolí. Nabídka jídel sestává z celosvětové kuchyně. Nabízí se lákavé speciality italské, mexické, argentinské kuchyně, ale také třeba japonské Sushi.  V programu All Inclusive jsou zahrnuty i alkoholické a nealkoholické nápoje, živé tematicky zaměřené večeře (italské, španělské, mexické, barbequ, TexMex, rybářské, mezinárodní...)

Hotel nabízí speciální program Elite All Inclusive. Tento program zahrnuje výše zmíněné a další bonusy. Hosté mohou využít stravování v 8 restauracích ve všech 4 resortech hotelové sítě El Cid, včetně pohoštění v restauraci  à la carte. Tento program zahrnuje i speciální menu krevet, lobstrů, nabídku Sushi baru. Při uvítání hosté dostanou čokoládové jahody a šampaňské. Další zahrnutý servis v programu Ellite All Inclusive: WIFI připojení, aromaterapie, bez omezení využití 9 kurtů, neomezeně využití hřišť El Cid Country Golf Club.

Ubytování

Hotel nabízí dva typy ubytování ve 204 suitech. Junior suity pro 4 osoby jsou elegantně navrženy a vybaveny s výhledem na moře. Součástí suitu jsou dvě ložnice s prostornými lůžky (tzv. queenś bed), obývák se dvěma pohovkami, samozřejmostí je klimatizace pokojů a možnost WIFI připojení. V suitech patří do standartního vybavení  lednice, kávovar, trezor, balkon/ terasa, satelitní TV, žehlička a žehlicí prkno, telefon, rádio s budíkem. Koupelna je vybavena sprchou, fénem.

Dalším typem ubytování jsou jednoložnicové suity pro 2 osoby. Jedná se o luxusně vybavený pokoj s vlastní kuchyňkou a jídelnou a obývacím pokojem, součástí jsou 2 balkony s výhledem na moře. Samozřejmostí je klimatizace pokojů a možnost WIFI připojení. V suitech patří do standartního vybavení  lednice, kávovar, trezor, balkon/ terasa, satelitní TV, žehlička a žehlicí prkno, telefon, rádio s budíkem. Koupelna je vybavena sprchou, fénem.

Vlastnosti

 • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
 • Připojení na internet Připojení na internet
 • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
 • Masáže Masáže
 • Polopenze Polopenze
 • Baby- friendly Baby- friendly
 • Venkovní bazén Venkovní bazén
 • Snídaně Snídaně
 • All inclusive All inclusive
 • Wellness Wellness
 • Bazén Bazén
 • Hotel na pláži Hotel na pláži

Mapa

Hřiště

El Cid Country Club

El Cid Country Club

 • Počet jamek: 27

Perfektně udržované hřiště na krásném pobřeží Tichého oceánu

Estrella Del Mar

Estrella Del Mar

 • Počet jamek: 18

Prvotřídní hřiště sousedící s nedotečnou pláží

Okolní hotely

El Cid Marina Hotel

El Cid Marina Hotel

 • *****

Krásný 5* hotel El Cid Marina Beach Hotel v srdci mexické Golden Zone nabízí bohatý servis a služby náročným klientům.

El Cid Marina Hotel

El Cid Castilla Beach Hotel

 • ****

Krásný **** El Cid Castilla Beach Hotel je umístěn na pobřeží Mexika, které je omýváno Pacifickým oceánem. Pro milovníky golfu je zde k dispozici El Cid Country Club Golf Course.

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
20 °C
28 mm
Únor
20 °C
4 mm
Březen
20 °C
2 mm
Duben
22 °C
3 mm
Květen
25 °C
2 mm
Červen
28 °C
26 mm
Červenec
29 °C
212 mm
Srpen
29 °C
216 mm
Září
28 °C
217 mm
Říjen
24 °C
93 mm
Listopad
21 °C
25 mm
Prosinec
24 °C
853 mm

Kontakt

El Cid Marina Hotel