El Cid Castilla Beach Hotel **** Sinaloa / Mexiko

4 Golfové cesty
El Cid Castilla Beach Hotel

Informace

Lokalita

Sinaloa, Mexiko

Popis hotelu

Poloha: El Cid Castilla Beach Hotel  je umístěn na pláži v oblasti Mazatlán, 30 minut jízdy od mezinárodního letiště Mazatlán. Leží východně od poloostrova Baja, poblíž mazatlánské Golden Zone a golfových hřišť El Cid Country Golf Clubu a Estrella del Mar Course. Dalšími zajímavými místy v okolí hotelu jsou Aquapark Mazatlán, maják El Faro a pláž Playa Norte. El Cid Castilla je vzdálen 4 km od městkého centra, poblíž se nachází divadlo Angela Peralta.

Vybavení a služby: hotelový komplex hostům nabízí bohatý různorodý servis. Pro golfové hráče jsou k dispozici golfové kluby El Cid Country Golf Club a Estrella del Mar Course, dále je zde k dispozici bazén, fitness a lázně se širokým rozsahem masáží a aromaterapií. V areálu hotelu mohou hosté navštívit restaurace s různorodou kuchyní, bary se široku nabídkou  nápojů a koktejlů. V areálu hotelu je k dispozici bezplatné parkování. Další servis, který zde hoteloví hosté mají k dispozici: pokojová služba, směnárna, prádelna, domovník, animační tým, kopírka. Hosté zde mohou rybařit , nedaleko od hotelu  mají možnost zajezdit si na koni, půjčit si kola, motocykly a využít široké škály vodních sportů. Hotel poskytuje WIFI připojení v celém hotelu za poplatek,  business centrum, výlety do okolí. 

Popis: hotel je umístěn na pláži v oblasti Mazatlán, která je omývána Pacifickým oceánem. Nachází se v atraktivní lokalitě s bohatým vyžitím, proto se této oblasti také říká Golden Zone. Tato oblast, nabízí mnoho možností, jak zde trávit čas od koupání se v moři a opalování přes bohatou škálau různorodých sportovních aktivit.

Stravování

Hotel má k dispozici tři restaurace, ve kterých si hosté mohou vybrat ze široké nabídky jídel z celosvětové kuchyně. Nabízí se lákavé speciality italské, mexické, argentinské kuchyně, ale také třeba japonské Sushi. V programu All Inclusive,  lze využít i čtyři restaurace v nedalekých sesterských hotelech Mora a Granada, včetně restaurace La Concha Restaurant. V programu All Inclusive jsou zahrnuty i alkoholické a nealkoholické nápoje, živé tematicky zaměřené večeře (italské, španělské, mexické, barbequ, TexMex, rybářské, mezinárodní...)

Hotel nabízí speciální program Elite All Inclusive, který zahrnuje výše zmíněné a další bonusy. Při stravování mohou hosté zdarma využít veškeré restaurace 4 sesterských resortů, včetně pohoštění v restauraci  à lacarte. Tento program zahrnuje i speciální menu krevet, lobstrů, nabídku Sushi baru. Při uvítání hosté dostanou čokoládové jahody a šampaňské. Další zahrnutý servis v programu Ellite All Inclusive: WIFI připojení, aromaterapie, bez omezení využití 9 kurtů, neomezeně využití hřišť El Cid Country Golf Club a navíc program zahrnuje další servis.

 

Ubytování

V moderních klimatizovaných pokojích i suitech patří do standartního vybavení  kávovar, trezor, balkon, satelitní TV, žehlička a žehlicí prkno, telefon, rádio s budíkem. Koupelna je vybavena vestavěnou vanou, fénem.

Hotel nabízí: pokoje s výhledem na bazén, pokoje s výhledem na oceán. Dále dvouložnicové suity s kuchyňským koutem, tříložnicové suity s výhledem na moře. Ve tříložnicovém suitu mají hosté k dispozici vlastní  vířivku a saunu, dva pokoje jsou vybaveny letištěm a třetí ložnice dvěma lůžky.

Vlastnosti

 • All inclusive All inclusive
 • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
 • Baby- friendly Baby- friendly
 • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
 • Hotel na pláži Hotel na pláži
 • Polopenze Polopenze
 • Wellness Wellness
 • Bazén Bazén
 • Připojení na internet Připojení na internet
 • Venkovní bazén Venkovní bazén
 • Snídaně Snídaně
 • Masáže Masáže

Mapa

Hřiště

Estrella Del Mar

Estrella Del Mar

 • Počet jamek: 18

Prvotřídní hřiště sousedící s nedotečnou pláží

El Cid Country Club

El Cid Country Club

 • Počet jamek: 27

Perfektně udržované hřiště na krásném pobřeží Tichého oceánu

Okolní hotely

El Cid Castilla Beach Hotel

El Cid Castilla Beach Hotel

 • ****

Krásný **** El Cid Castilla Beach Hotel je umístěn na pobřeží Mexika, které je omýváno Pacifickým oceánem. Pro milovníky golfu je zde k dispozici El Cid Country Club Golf Course.

El Cid Castilla Beach Hotel

El Cid Marina Hotel

 • *****

Krásný 5* hotel El Cid Marina Beach Hotel v srdci mexické Golden Zone nabízí bohatý servis a služby náročným klientům.

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
20 °C
28 mm
Únor
20 °C
4 mm
Březen
20 °C
2 mm
Duben
22 °C
3 mm
Květen
25 °C
2 mm
Červen
28 °C
26 mm
Červenec
29 °C
212 mm
Srpen
29 °C
216 mm
Září
28 °C
217 mm
Říjen
24 °C
93 mm
Listopad
21 °C
25 mm
Prosinec
24 °C
853 mm

Kontakt

El Cid Castilla Beach Hotel