The Sanctuary Hotel ***** Jižní Karolina / USA

5 Golfové cesty
The Sanctuary Hotel

Informace

Lokalita

Jižní Karolina, USA

Popis hotelu

Poloha: Hotel byl postaven na prastarém pobřeží ostrova Kiawah. Nachází se pouhých 30 minut cesty od historického centra města Charleston. Ve stejném městě pak leží i mezinárodní letiště. Největší město Jižní Karolíny, Columbia, je odtud vzdáleno zhruba tři hodiny.

Vybavení: Na straně hotelu přivrácené k moři leží dva venkovní bazén. Jeden je určen rodinám s dětmi a druhý pouze dospělým. Uvnitř budovy pak nalezneme ještě další bazén, ve kterém probíhají i různé hodiny pod vedením instruktora. Hosté mají k dispozici fitness centrum vybavené posilovacími a kardiovaskulárními stroji. Opravdovým skvostem je pak The Sanctuary Spa, které je považováno za jedno z nejlepších v celé Americe. Léčebné procedury jsou prováděny zkušenými terapeuty s ohledem na potřeby každého hosta. Při terapiích se využívá místních léčivých látek jako jsou rostlinné extrakty nebo mořské řasy. 

Popis: K otevření hotelu došlo v roce 2004. Přesto ale jeho budova budí dojem velkolepého panského sídla, které už tu stojí po staletí. V exteriéru bylo použito rozličných materiálů ku příkladu: dřeva, cihel, kamene, kování a dokonce i břidlice. Základy hotelu byly poněkud vyvýšeny, aby poskytly co nejlepší pohledy na moře. Interiér je charakteristický vysokými stropy a místním starožitným nábytkem. Celý dojem umocňuje podlaha, která byla vyrobena z ořechového dřeva. Hotel tak působí velmi elegantně, ale ne zase příliš formálně. Součástí celého resortu je i pět golfových hřišť a tenisové kurty. 

Stravování

The Sanctuary Resort má pestrý výběr restaurací a barů. Uvolněnou atmosférou působí gril-bar Cherrywood BBQ and Ale House. Pro neformální příležitosti je vhodná restaurace s mořskými plody jako je Jasmine Porch. Na nezapomenutelný kulinářský zážitek se hodí The Ocean Room. V celém resortu, ať už v klubovně golfového hřiště nebo v prostorách hotelu se pak nachází mnoho dalších. Restaurace v Sanctuary se jednoduše přizpůsobí každému okamžiku. 

Ubytování

Hosté si mohou vybrat z 255 prostorných pokojů a apartmánů. Největší z nich Presidential Suite zabírá plochu téměř 300 m2. Do všech pokojů byl pečlivě vybrán luxusní nábytek, tak aby každý pokoj dostal jedinečný vzhled. U standardních pokojů je možné si vybrat z výhledu na moře, zahradu nebo písečné duny. Každý pokoj disponuje koupelnou s prostornou sprchou a hlubokou vanou. Součástí zařízení je i televize s CD/DVD přehrávačem, bezplatné připojení k internetu, minibar a trezor. Další možností ubytování je celkem jedenáct výjimečných apartmánů, která jsou zařízené podle potřeby každého hosta.

Vlastnosti

  • Bazén Bazén
  • Wellness Wellness
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Snídaně Snídaně
  • Masáže Masáže
  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti

Mapa

Hřiště

Litchfield country club

Litchfield country club

  • Počet jamek: 18

Nejstarší hřiště na Pawleys Island patří k těm nejlepším. Dokazují to mnohá ocenění.

Počasí

Předpověď na 5 dní

18.2.2019
19 °C / 8 °C
Deštové přeháňky
19.2.2019
12 °C / 9 °C
Zamračeno
20.2.2019
19 °C / 16 °C
Déšť
21.2.2019
24 °C / 14 °C
Déšť
22.2.2019
24 °C / 14 °C
Deštové přeháňky

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
10 °C
92 mm
Únor
0 °C
67 mm
Březen
15 °C
97 mm
Duben
19 °C
62 mm
Květen
23 °C
70 mm
Červen
26 °C
126 mm
Červenec
0 °C
140 mm
Srpen
0 °C
166 mm
Září
25 °C
156 mm
Říjen
0 °C
77 mm
Listopad
16 °C
55 mm
Prosinec
0 °C
71 mm

Kontakt

The Sanctuary Hotel