Encin Golf Sercotel Hotel **** Madrid - Kastilie / Španělsko

4 Golfové cesty
Encin Golf Sercotel Hotel

Informace

Lokalita

Madrid - Kastilie, Španělsko

Poloha

 Tento 4* hotel je vzdálen pouhých 15 minut jízdy autem od města Alcalá de Henarés, které je zapsáno v seznamu Světového dědictví UNESCO. Hotel leží cca 40 minut jízdy od centra Madridu. Letiště se nachází 30 minut jízdy od hotelu.

Popis hotelu

Hotel je ideální pro golfové dovolené díky hotelovému golfovému hřišti, které se nachází hned u hotelu. Resort je bezbariérový a poskytuje bezplatné parkování a Wi-Fi připojení v celém hotelu. Hotel má vlastní hotelový bazén, posilovnu a saunu. Hosté také mohou využít hotelové tenisové kurty. K dispozici jsou také business prostory pro konání firemních akcí. U hotelu se nachází hotelové golfové hřiště, které disponuje 18 jamkami. Nedaleko se nachází město Alcalá de Henarés, které je zapsané na seznam UNESCO.

Stravování

V hotelu se nachází Encin Golf Restaurant s výhledem na golfové hřiště. Restaurace nabízí výborné pokrmy ze sezonních surovin.

Ubytování

Hotel nabízí pokoje 4 kategorií: Standard Room, Double Room + Extra bed, Superior Room a Executive Junior Suite. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, televizí, sejfem a minibarem. Ve všech pokojích je bezplatné Wi-Fi připojení.

Vlastnosti

  • Bazén Bazén
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti

Mapa

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
6 °C
39 mm
Únor
7 °C
34 mm
Březen
10 °C
43 mm
Duben
25 °C
48 mm
Květen
16 °C
47 mm
Červen
21 °C
27 mm
Červenec
24 °C
11 mm
Srpen
24 °C
15 mm
Září
20 °C
32 mm
Říjen
15 °C
53 mm
Listopad
9 °C
47 mm
Prosinec
6 °C
48 mm

Kontakt

Encin Golf Sercotel Hotel