Barceló Montecastillo Resort ***** Costa de la Luz / Španělsko

5 Golfové cesty
Barceló Montecastillo Resort

Informace

Lokalita

Costa de la Luz, Španělsko

Poloha

Barceló Montecastillo Resort se nachází 10 minut od starobylého centra města Jerez de la Frontera, nedaleko známého okruhu Circuito Permanente de Jerez, kde se jezdily závody F1 a jezdí se zde závody světového šampionátu silničních motocyklů. Hotel leží 10 minut od letiště v Jerezu a 50 minut od letiště v Seville.

Popis hotelu

Hotel Barceló Montecastillo Resort je skutečnou ikonou v oblasti kolem Jerezu díky svým vysoce kvalitním službám a díky charakteristickému elegantnímu a jednoduchému designu. Hotel je perfektním cílem pro hosty, kteří na své dovolené hledají relaxaci a odpočinek v kombinaci se sportovním vyžitím, zejména s golfem na jednom z nejlepších hřišť v Andalusii.

Hostům jsou k dispozici hotelové lázně s krytým vyhřívaným bazénem, vířivkou, saunou, párou, posilovnou a 4 místnostmi pro hydroterapie. Dále mohou hosté využít 2 venkovní bazény, 2 fotbalové hřiště s vlastními šatnami, velký atletický ovál pro nejrůznější sporty, 4 osvětlené kurty na paddle tenis, běžeckou stezku a 18-ti jamkové golfové hřiště navržené Jackem Nicklausem, na kterém se konalo několik ročníků turnaje Volvo Masters.

Stravování

Hosté se stravují v jedné ze tří hotelových restaurací, které podávají jak místní, tak i mezinárodní speciality.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování ve 170 pokojích a 16 soukromých vilkách. Pokoje i vilky jsou vybaveny koupelnou s WC, vanou a fénem na vlasy, klimatizací, trezorem, minibarem, TV se satelitem a telefonem. Vilky mají navíc ještě plně vybavenou kuchyň a obývací pokoj s jídelním koutem.

Vlastnosti

  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
  • Masáže Masáže
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén

Mapa

Hřiště

Barceló Montecastillo Golf Resort

Barceló Montecastillo Golf Resort

  • Počet jamek: 18

Montecastillo je hřiště v oblasti Cádiz, vytvořené významým designérem Jackem Nicklausem. Hostitel turnaje Volvo Masters 1997-2001

Okolní hotely

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
5 °C
42 mm
Únor
7 °C
40 mm
Březen
10 °C
44 mm
Duben
13 °C
46 mm
Květen
16 °C
40 mm
Červen
21 °C
28 mm
Červenec
24 °C
10 mm
Srpen
24 °C
12 mm
Září
20 °C
32 mm
Říjen
15 °C
51 mm
Listopad
9 °C
50 mm
Prosinec
6 °C
46 mm

Kontakt

Barceló Montecastillo Resort