Barceló Montecastillo Resort ***** Costa de la Luz / Španělsko

5 Golfové cesty
Barceló Montecastillo Resort

Informace

Lokalita

Costa de la Luz, Španělsko

Popis hotelu

Poloha: Barceló Montecastillo Resort se nachází 10 minut od starobylého centra města Jerez de la Frontera, nedaleko známého okruhu Circuito Permanente de Jerez, kde se jezdily závody F1 a jezdí se zde závody světového šampionátu silničních motocyklů. Hotel leží 10 minut od letiště v Jerezu a 50 minut od letiště v Seville.

Vybavení: hostům jsou k dispozici hotelové lázně s krytým vyhřívaným bazénem, vířivkou, saunou, párou, posilovnou a 4 místnostmi pro hydroterapie. Dále mohou hosté využít 2 venkovní bazény, 2 fotbalové hřiště s vlastními šatnami, velký atletický ovál pro nejrůznější sporty, 4 osvětlené kurty na paddle tenis, běžeckou stezku a 18-ti jamkové golfové hřiště navržené Jackem Nicklausem, na kterém se konalo několik ročníků turnaje Volvo Masters.

Popis: hotel Barceló Montecastillo Resort je skutečnou ikonou v oblasti kolem Jerezu díky svým vysoce kvalitním službám a díky charakteristickému elegantnímu a jednoduchému designu. Hotel je perfektním cílem pro hosty, kteří na své dovolené hledají relaxaci a odpočinek v kombinaci se sportovním vyžitím, zejména s golfem na jednom z nejlepších hřišť v Andalusii.

Stravování

Hosté se stravují v jedné ze tří hotelových restaurací, které podávají jak místní, tak i mezinárodní speciality.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování ve 170 pokojích a 16 soukromých vilkách. Pokoje i vilky jsou vybaveny koupelnou s WC, vanou a fénem na vlasy, klimatizací, trezorem, minibarem, TV se satelitem a telefonem. Vilky mají navíc ještě plně vybavenou kuchyň a obývací pokoj s jídelním koutem.

Vlastnosti

  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Masáže Masáže

Mapa

Hřiště

Barceló Montecastillo Golf Resort

Barceló Montecastillo Golf Resort

  • Počet jamek: 18

Montecastillo je hřiště v oblasti Cádiz, vytvořené významým designérem Jackem Nicklausem. Hostitel turnaje Volvo Masters 1997-2001

Okolní hotely

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
5 °C
42 mm
Únor
7 °C
40 mm
Březen
10 °C
44 mm
Duben
13 °C
46 mm
Květen
16 °C
40 mm
Červen
21 °C
28 mm
Červenec
24 °C
10 mm
Srpen
24 °C
12 mm
Září
20 °C
32 mm
Říjen
15 °C
51 mm
Listopad
9 °C
50 mm
Prosinec
6 °C
46 mm

Kontakt

Barceló Montecastillo Resort