The Gleneagles Hotel ***** Perth / Skotsko

5 Golfové cesty
The Gleneagles Hotel

Informace

Lokalita

Perth, Skotsko

Popis hotelu

Poloha: hotel, postavený ve stylu francouzského panství, se nachází uprostřed vlnící se krajiny necelou půl hodiny cesty od Perthu. Mezinárodní letiště v Edinburghu je vzdáleno cca 72 kilometrů.


Vybavení: hosté si mohou dopřát služeb prvotřídního hotelového Spa, jehož kvalitu garantuje organizace Leading Hotels of the World. K dispozici jsou zde vnitřní bazény, sauna, vířivka, turecká lázeň, thajské masáže a mnoho rozličných lázeňských procedur. Kromě wellness mohou hosté vyzkoušet množství sportovních a volnočasových aktivit, jako je například tenis, stolní tenis, jízda na horských kolech, snooker, aerobik, kroket, pétanque, jízdu na koni, střelecký klub, zážitkové jízdy v terénním autě a další. Pro pohodlí hostů hotel nabízí bankomat, vysokorychlostní internet nebo služby řidiče.


Popis: v roce 20014 oslaví hotel už 90. výročí své existence, při té příležitosti bude celý resort hostit prestižní Ryder Cup.
 

Stravování

Hosté se mohou stravovat ve 4 hotelových restauracích. Tou nejlepší je bezpochyby Andrew Fairlie at Gleneagles, která je jediným držitelem 2 Michenliských hvězd ve Skotsku. Restaurace nabízí pokrmy skotské kuchyně s francouzským nádechem. Ostatní 3 nabízejí pokrmy lokální kuchyně a kuchyně středomořské.

Ubytování

Celková ubytovací kapacita hotelu je 232 pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny interaktivní televizí, CD/DVD přehrávačem, telefonem, připojením k internetu, minibarem, trezorem, příslušenstvím k přípravě čaje a kávy či denním tiskem. Koupelny disponují sprchou a vanou a koupacím pláštěm.
 

Vlastnosti

  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Wellness Wellness
  • Bazén Bazén
  • Masáže Masáže
  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti

Mapa

Hřiště

The Gleneagles

The Gleneagles

  • Počet jamek: 54

Prestižní 54jamkový skotský resort, který bude hostit Ryder Cupu v roce 2014.

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
0 °C
65 mm
Únor
0 °C
45 mm
Březen
0 °C
51 mm
Duben
0 °C
41 mm
Květen
0 °C
51 mm
Červen
0 °C
51 mm
Červenec
0 °C
57 mm
Srpen
0 °C
65 mm
Září
0 °C
67 mm
Říjen
0 °C
65 mm
Listopad
0 °C
63 mm
Prosinec
0 °C
58 mm

Kontakt

The Gleneagles Hotel