Best Western Scores Hotel *** Fife / Skotsko

3 Golfové cesty
Best Western Scores Hotel

Informace

Lokalita

Fife, Skotsko

Popis hotelu

Poloha: hotel leží přímo ve městě St. Andrews, jen nedaleko od známého hřiště The Old Course. Město Dundee je vzdálené přibližně 20 km od hotelu. Edinburg se nachází asi 80 km od hotelu.

Vybavení a služby: hotel má restauraci, bar, internet, parkoviště, konferenční prostory.

Popis: Scores Hotel je umístěn v místech, odkud pochází golf. Na nedaleko ležícím hřišti The Old Course se hrál golf už před 600 lety a od té doby se toto hřiště stalo domovem golfu, kde se sjíždějí golfisté z celého světa. O exkluzivitě této osmnáctky vypovídá také úroveň pořádaných turnajů a oblíbenost mezi profesionálními golfisty. Z hotelu je krásný výhled na záliv St. Andrews.  Historie budovy hotelu sahá až do roku 1880, nabízí tedy tradiční eleganci v kombinaci s moderním vybavením.

Stravování

Hosté se mohou stravovat v hotelové restauraci Alexander's. Mnoha cenami oceněná restaurace připravuje čerstvé mořské plody, tradiční skotskou a mezinárodní kuchyni. Hosté mohou navštívit také hotelový bar a kavárnu.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v jednom z 30 pokojů. Většina z nich disponuje krásným výhledem přes pláž West Sands, ostatní mají potom výhled na okolní zahrady a terasy. Každý pokoj je vybaven televizí, bezdrátovým internetem, kávovarem, fénem, žehličkou, budíkem.

Vlastnosti

Mapa

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
0 °C
56 mm
Únor
4 °C
53 mm
Březen
0 °C
48 mm
Duben
6 °C
64 mm
Květen
9 °C
54 mm
Červen
12 °C
77 mm
Červenec
14 °C
48 mm
Srpen
14 °C
55 mm
Září
0 °C
74 mm
Říjen
9 °C
86 mm
Listopad
0 °C
78 mm
Prosinec
0 °C
74 mm

Kontakt

Best Western Scores Hotel