Alila Jabal Akhdar ***** Omán / Omán

5 Golfové cesty
Alila Jabal Akhdar

Informace

Lokalita

Omán, Omán

Popis hotelu

Poloha: Hotel Alila Jabal Akhdar je situován 90 Km od mezinárodního letiště Seeb. Přesto však cesta trvá 2,5 hodiny a přístup je možný pouze s 4x4 SUV.

Vybavení a služby: Hotel nabízí moderní ubytování s výhledem na hory Al Hajar. Vstupní lounge s recepcí, restaurace (tradiční ománská), kavárnu, venkovní bazén s regulovanou teplotou (chlazený i vyhřívaný), vnitřní bazén, fitness, spa, wellness centrum, business centrum a knihovnu.

Popis: Jabal Akhdar v arabštině znamená "Zelená hora". Masiv je součástí pohočí Al Hajar, jednoho z nejkrásnějších regionů Ománu. Celý hotel je vystavěn ve výšce 2000 metrů nad mořem a nabízí dramatický výhled na soutěsku a okolní hřebeny. Celý areál je vhodný pro všechny dobrodružné cestovatele hledající útočiště před pouštím vedrem.

Stravování

Ubytování je nabízeno se snídaní, za příplatek je možné dokoupit polopenzi. Hotel Alila Jabal Akhdar provozuje několik restaurací, např. Juniper a Rose Lounge, a kavárnu s terasou s výhledem na hory.

Ubytování

Hotel nabízí 78 apartmánů a dvě Jabal vily s vlastním bazénem. Budova byla postavena s využitím místních stavebních materiálů a tradiční techniky, což vede ke svůdné směsi, která odráží ománskou historii s moderní příchutí. Ubytování je klimatizované, má satelitní TV s plochou obrazovkou, minibar, příslušenství pro přípravu čaje a kávy, balkon nebo terasu a vlastní koupelnu se sprchou, vanou a županem.

 

 

Vlastnosti

  • Snídaně Snídaně
  • Wellness Wellness
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén

Mapa

Hřiště

Almouj Golf

Almouj Golf

  • Počet jamek: 18

Nové linksové hřiště na březích Ománského zálivu.

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
21 °C
10 mm
Únor
22 °C
30 mm
Březen
26 °C
10 mm
Duben
30 °C
20 mm
Květen
34 °C
10 mm
Červen
35 °C
10 mm
Červenec
35 °C
10 mm
Srpen
32 °C
10 mm
Září
32 °C
10 mm
Říjen
30 °C
10 mm
Listopad
26 °C
10 mm
Prosinec
23 °C
10 mm

Kontakt

Alila Jabal Akhdar

  • , ,