Four Seasons Hotel Marrakech ***** Marrakeš / Maroko

5 Golfové cesty
Four Seasons Hotel Marrakech

Informace

Lokalita

Marrakeš, Maroko

Popis hotelu

Poloha: 5* hotel se nachází v centru města Marrákeš obklopený zahradami. Přímo ve městě se nachází mezinárodní letiště Aéroport International Marrakech Menara. Marakéš je nejznámějším imperiálním městem v Maroku s historickým vývojem. Je to 2. největší město Maroka s více než 1 milionem obyvatel. Město je velice pestrobarevné. Vzhledem k jeho dlouholeté historii, která se datuje někdy po roce 1000 a bohaté multietnické směsici obyvatel, se zde turisté rozhodně nenudí. K vidění jsou pestré trhy s nejrozmanitěnším zbožím, jako tamní koření, kůže, místní speciality, ale zajímavé jsou zajisté také stavební památky, opevnění. Ve městě je několik rozlehlých parků a zahrad.

Služby: v hotelu jsou k dispozici lázně s rozličnými lázeňskými službami, včetně hammam. Je zde praktikována kombinace západních a východních tradic, která slouží k relaxaci těla i obličeje. K tomu vydatně napomáhají ingredience nasbírané v nedalekých Atlas Mountains, jako například eukalyptus, šafrán, růže, olivy, pomeranč a argan. Lázně nabízí k relaxaci oddělený prostor pro ženy a muže. V otevřených soukromých zahradách jsou párům k dispozici bazény Watsu a Ghassoul. Hotel nabízí 24 hodinový servis péče o děti, včetně menu pro nejmenší. K dispozici je zázemí pro business meetingy, 24 hodinový servis, připojení k internetu, japonský překladatel. Hosté mohou využít také saunu, whirpool, bazén se stimulací, také 2 tenisové kurty, venkovní bazén s možností občerstvení.

Popis: hotel se nachází za zdmi porostlými růžemi a je umístěn ve 40 akrových zahradách Moorisch Gardens, které hotel obklopují. Palmy, olivovníky, ptačí zpěv, fontány, arkády a hřiště jsou skvělou pozvánkou pro rodiny, páry i skupiny. Tento elegantní hotel v marocké poušti je pohodlný a plný inspirace. Najděte novou cestu relaxace v Maroku. Hotel nabízí luxusní ubytování v marocké Marakéši.

Stravování

V hotelu se nachází restaurace Bleu d´Orange - Provençal restaurant, která prezentuje chutě jižní Francie. Na střeše budovy je umístěn bar Zest, kde se hrají hity současnosti. Solano Brasserie du Sud, nabízí specifické příchutě Maroka, Andalusie a Itálie. Koktejly můžete vychutnávat v knižním baru, čaje v prostoru Inara Bar a hale, ale také pod palmami v Azza´s grillu, který je u bazénu.

Ubytování

V hotelu se nachází 141 pokojů, z toho je 27 speciálních suitů, které mají soukromý balkon s výhledem na zázemí, starobylou zahradu Menara Gardens okolo hotelu nebo zasněžené vrcholky hor Atlas Mountains. Elegantní pokoje jsou inspirované Marokem, patrná je inspirace především v dekoru a vybavení. Pokoje jsou prostorné s dobře vybavenými koupelnami, kde jsou oddělené sprchy a vana. Všechny typy ubytování mají k dispozici Four Seasons servis počínaje uklidy až po servis donášky jídla na pokoj. Servis a příslušenství na pokoji: noviny zdarma, trezor, žehlička a žehlicí prkno, speciální kosmetická zrcadla, telefon, koupelnu, dvakrát denně úklidový servis s doručováním ledu, připojení na internet.

Typy ubytování:
Pokoj Pavilion: nabízí výhled na bazén, tyto pokoje jsou pohodlné, součástí je LCD TV, venkovní terasa, navíc lze objednat DVD přehrávač, stanici na připojení k iPod, telefon. Součástí je koupelna se dvěma umyvadly a vanou, oddělenou sprchou se skleněnou stěnou. V pokoji se nachází tzv. King´s bed, či dvě oddělené jednolůžkové postele. Pokoj mohou obývat max. 3 dospělé osoby / 2 dospělí a 1 dítě, v případě dvou oddělených lůžek: 3 dospělí / 2 dospělí a 1 dítě. Některé z pokojů jsou upraveny pro bezbariérový přístup. Tyto pokoje se nachází přímo v rezortu, rozloha: 50 m2.

Pokoj Premier: tyto pokoje jsou umístěny ve 3. a 4. podlaží hotelu a nabízí krásný pohled na rezort, Atlas Mountains a Menara Gardens. Pokoje zahrnují pohodlný obývací prostor s LCD TV a venkovní terasou. Navíc lze objednat DVD přehrávač, stanici na připojení k iPod, telefon. V koupelně jsou k dispozici 2 oddělená umyvadla s vanou, oddělenou sprchou se skleněnou stěnou. V pokoji se nachází tzv. King´s bed, či dvě oddělené jednolůžkové postele. Pokoj mohou obývat max. 3 dospělé osoby / 2 dospělí a 1 dítě, v případě dvou oddělených lůžek: 3 dospělí / 2 dospělí a 1 dítě. Některé z pokojů jsou upraveny pro bezbariérový přístup. Tyto pokoje se nachází přímo v rezortu, rozloha: 42 m2.

Pokoj Deluxe: tyto pokoje jsou umístěny ve 2. a 3. poschodí. V ostatním se shoduje se s pokoji typu Pavilion a Premier. Rozloha: 42 m2.

Pokoj Superior: tyto pokoje jsou umístěny ve 1. a 2. poschodí. V ostatním se shoduje se s pokoji typu Pavilion, Premier a Deluxe. Rozloha: 42 m2.

Vlastnosti

  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Baby- friendly Baby- friendly
  • Wellness Wellness
  • Bazén Bazén
  • Masáže Masáže
  • Polopenze Polopenze
  • Venkovní bazén Venkovní bazén

Mapa

Hřiště

Marrakech Royal Golf Club

Marrakech Royal Golf Club

  • Počet jamek: 27

Nejstarší golfové hřiště v Maroku se nachází pouhých 15 minut od centra Marrákéše

Amelkis Golf Club

Amelkis Golf Club

  • Počet jamek: 27

Nejmladší osmnáctka v Maroku s výhledem na zasněžené vrcholky hor.

Okolní hotely

Four Seasons Hotel Marrakech

Four Seasons Hotel Marrakech

  • *****

Krásný 5* hotel v marocké Marrákeši Four Seasons Hotel nabízí svým hostům příjemné prostředí a mnoho služeb

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
18 °C
30 mm
Únor
19 °C
30 mm
Březen
22 °C
30 mm
Duben
23 °C
30 mm
Květen
27 °C
17 mm
Červen
31 °C
7 mm
Červenec
36 °C
2 mm
Srpen
36 °C
3 mm
Září
32 °C
10 mm
Říjen
27 °C
20 mm
Listopad
22 °C
30 mm
Prosinec
19 °C
35 mm

Kontakt

Four Seasons Hotel Marrakech