African Pride Arabella Hotel & Spa ***** Western Cape / Jihoafrická republika

5 Golfové cesty
African Pride Arabella Hotel & Spa
Luxusní

Informace

Lokalita

Western Cape, Jihoafrická republika

Poloha

Hotel nabízí transfer z/na letiště, pronájem auta a limuzín.

Popis hotelu

Poloha: resort se nachází v krásné přírodě rezervace Kogelberg nedaleko nejkrásnější jihoafrické laguny Bot River. Resort je vzdálen přibližně 83 km od letiště v Kapském městě.

Vybavení a služby: hotel poskytuje hostům pronájem aut a letištní transfer, pokojový servis, hlídání dětí, program pro děti, kompletně zařízené business centrum, prádelnu, golfové rezervace, tenisové hřiště, minigolf, krytý i venkovní bazén, vířivku, denní výlety, masáže,  wellness, fitness a luxusně vybavené spa, které bylo zařazeno mezi 100 nejkrásnějších lázní světa.

Popis: Kapské město, které leží od hotelu hodinu cesty autem, nabízí velké množství atrakcí, například známou Stolovou horu (Table Mountain) nebo Victoria & Alfred Waterfront. Další atrakcí je nedaleká kolonie tučňáků, které zde lze pozorovat v jejich přirozeném prostředí. V zálivu Walker se vyskytují velryby, které hosté mohou pozorovat nejen ze břehu, ale mohou se za nimi vydat na moře v kajaku či člunu. Milovníky adrenalinu zaujme možnost potápění se s velkými bílými žraloky v bezpečí ochrané klece. Hosté mohou také trávit volný čas buď u bazénu nebo na krásných plážích. V roce 1999 zde bylo postaveno Petrem Matkovitchem 18-ti jamkové hřiště. Toto hřiště se řadí mezi deset nejlepších v Jihoafrické republice.

Stravování

Hosté se mohou stravovat  ve dvou restauracích, k dispozici je také bar a vinný sklípek. Restaurace Première je zaměřena zejména na místní kapskou kuchyni, nabízí hostům speciality z mořských plodů. V restauraci Jamani lze potom ochutnat jídla z celé Jihoafrické republiky.
 

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v jednom ze 145 pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny moderním zařízením a stylovým nábytkem, nechybí také balkón nebo terasa s výhledem na lagunu a golfové hřiště nebo do zahrady s bazénem. Pokoje dále disponují internetem, TV se satelitem, telefonem, klimatizací a trezorem.  Luxusnější pokoje mají krb a televizi v koupelně.

 

Vlastnosti

 • Venkovní bazén Venkovní bazén
 • Připojení na internet Připojení na internet
 • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
 • Baby- friendly Baby- friendly
 • Hotel na pláži Hotel na pláži
 • Masáže Masáže
 • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
 • Wellness Wellness

Mapa

Hřiště

De Zalze Golf Club

De Zalze Golf Club

 • Počet jamek: 18

Vinice o rozloze 300 hektarů, golfové hřiště vytvořené známým architektem Peterem Matkovichem, ochutnávky vín a spousta dalších možností nabízí Del Zalze Golf Club.

Arabella Golf Club

Arabella Golf Club

 • Počet jamek: 18

Dech beroucí krajina s modrou lagunou, výhledem na hory a špičkovým servisem.

Hermanus Golf Club

Hermanus Golf Club

 • Počet jamek: 27

Hřiště s dlouhou tradicí a úžasnými pohledy na moře

Okolní hotely

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
21 °C
125 mm
Únor
20 °C
90 mm
Březen
19 °C
91 mm
Duben
0 °C
54 mm
Květen
13 °C
13 mm
Červen
10 °C
9 mm
Červenec
10 °C
4 mm
Srpen
13 °C
6 mm
Září
16 °C
27 mm
Říjen
0 °C
72 mm
Listopad
19 °C
117 mm
Prosinec
20 °C
105 mm

Kontakt

African Pride Arabella Hotel & Spa