Hotel Petra Bianca

Hotel Petra Bianca

Poloha: hotel se nachází na kopci s výhledem na 2 km vzdálený Pevero Golf Club, na zátoku Cala di Volpe a také na nejznámější pláže Smaragdového pobřeží jako Capriccioli, Liscia Ruja, které jsou od hotelu vzdáleny 400 – 1000 m. Hotel je situován cca 30 km od letiště v Olbii, 8 km od pulzujícího centra Porto Cervo a pouhých 500 m od moře.

Vybavení: v hotelu se nacházejí dva bazény s aktivitami jako stretchig, aqua gym nebo gym water, posilovna, tenisové kurty, osmnáctijamkové hřiště Pevero Golf Club vzdálené jen 2 km od hotelu.

Popis: tento elegantní hotel se nachází na klidném místě na kopci s výhledy na celý záliv Cala di Volpe. V roce 2009 byl kompletně zrenovován. Architektonicky velice zajímavý hotel, postavený celý z kamene ze Sardinie, je obklopen celý středozemskou florou a krásně udržovanými zahradami. Hostům je k dispozici 48 luxusně vybavených pokojů, z nichž většina je s balkónem s výhledem na moře.

Fotogalerie

H_Petra_Bianca/u_H_Petra_Bianca_5_1_1.jpg H_Petra_Bianca/u_H_Petra_Bianca_4_1_1.jpg H_Petra_Bianca/u_H_Petra_Bianca_3_1_1.jpg H_Petra_Bianca/u_H_Petra_Bianca_2_1_1.jpg H_Petra_Bianca/u_H_Petra_Bianca_1_1_1.jpg

Stravování

Hosté se stravují v hotelové restauraci s místní kuchyní a nádhernou terasou s výhledem na záliv Cala di Volpe.

Ubytování

Každý z pokojů je vybaven klimatizací, koupelnou s WC, fénem na vlasy, TV se satelitem, trezorem, minibarem a balkónem nebo terasou.

Hřiště

Golf Club Pevero

Golf Club Pevero

počet jamek: 18
Hřiště nacházející se na překrásném Smaragdovém pobřeží.
V případě, že jste našli nepřesnou či neúplnou informaci, napište nám info@sguide.cz.