Rosapenna Hotel **** Sever / Irsko

4 Golfové cesty
Rosapenna Hotel

Informace

Lokalita

Sever, Irsko

Popis hotelu

Poloha: hotel se nachází nedaleko malé rybářské vesničky Downings. Letiště v Belfastu je vzdálené přibližně 190 km a letiště v Dublinu přibližně 276 km. Hotel je postaven přímo na krásné písečné pláži. Součástí resortu je i golfové hřiště.

Vybavení a služby: v hotelu je 15 metrový krytý bazén, sauna, parní lázeň, vířivka, tenisový kurt, stolní tenis, kadeřnictví, masáže, internet, restaurace a bar.

Popis: historie tohoto krásného hotelu ležícího v hrabství Donegal sahá až do roku 1891. Bohužel v roce 1962 původní hotel podlehl plamenům ničivého požáru. Resort se rozkládá na více než 323 hektarech krásných pozemků, z kterých je  uchvatný pohled na Atlantický oceán. Přilehlá pláž je jako stvořená pro klidné relaxační procházky.

Stravování

Hotelová restaurace se specializuje na místní mořské plody. Tresky a jiné ryby ulovené místními rybáři se vykládájí přímo na molu nedaleko hotelu. Restaurace nabízí kromě ryb také čerstvé humry a škeble.

Ubytování

V hotelu je k dispozici 31 pokojů "Classic". Každý z těchto pokoj je vybaven koupelnou, televizí, telefonem, žehličkou, fénem a lednicí. Dále se v hotelu nachází 16 pokojů "Delux", ty jsou vybaveny stejně jako pokoje "Classic", jsou však větší a většina má krásný výhled na pláž zálivu Sheephaven. Hotel nabízí také 5 suitů.

Vlastnosti

  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Bazén Bazén

Mapa

Hřiště

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
5 °C
114 mm
Únor
6 °C
76 mm
Březen
6 °C
86 mm
Duben
7 °C
58 mm
Květen
8 °C
59 mm
Červen
12 °C
64 mm
Červenec
13 °C
72 mm
Srpen
13 °C
91 mm
Září
12 °C
102 mm
Říjen
10 °C
118 mm
Listopad
7 °C
114 mm
Prosinec
7 °C
103 mm

Kontakt

Rosapenna Hotel