Club Med Ria Bintan **** Ostrovy Riau / Indonésie

4 Golfové cesty
Club Med Ria Bintan

Informace

Lokalita

Ostrovy Riau, Indonésie

Popis hotelu

Poloha: Club Med Ria Bintan je součástí golfového resortu na malebném indonéském ostrově Bintan, uprostřed krásné bílé písčité pláže, obklopený smaragdovými vodami a tropickými lesy. V resortu jsou dvě velmi kvalitní 18jamková golfová hřiště. Mezinárodní letiště v Singapuru je vzdáleno hodinu a půl od hotelu.

Vybavení a služby: Hotel přináší pestrou nabídku sportovních a relaxačních aktivit pro děti i dospělé. Hosté mohou využít 6 tenisových a 2 squashové kurty, badmintonovou halu, fitness centrum a zahrát si volejbal či basketbal. Hostům jsou k dispozici dva bazény a vybavení na vodní sporty (šnorchlování, windsurfing, potápění). V hotelu se nachází relaxační centrum Club Med Spa, které nabízí širokou škálu kosmetických a masážních procedur (manikúra, pedikúra, květinová masáž, detoxikační masáž, lymfodrenáž a spousta dalších). V hotelu je dětský klub, který připravuje celodenní zábavný program pro všechny věkové kategorie (sport, výtvarné aktivity, hry, karaoke).

Popis: Club Med Ria Bintan je velmi dobře vybavený hotel ležící v golfovém resortu na ostrově Bintan. V resortu jsou dvě 18jamková golfová hřiště, Spa & wellness centrum, 2 restaurace, 4 bary a diskotéka. Hotel je ideální pro rodiny s dětmi, protože s dětským klubem, který nabízí řadu zábavných aktivit, se nikdo zaručeně nudit nebude.

Stravování

V hotelu jsou hostům k dispozici 2 restaurace a 4 bary.

Restaurace Waterfall

Restaurace se nachází ve 2. patře hlavní budovy a nabízí bufetovou formou široký výběr jídel z mezinárodní kuchyně. Rodiče zde mohou využít dětský koutek na přípravu jídel pro nejmenší. V koutku jsou připravena speciální dětská jídla a k dispozici veškeré vybavení pro přípravu kojeneckých jídel.

Restaurace Terrace

Restaurace s výhledem na Jihočínské moře podává snídaně a pozdní obědy pro golfisty. Hosté si mohou na recepci zarezervovat i večeři v této restauraci.

Bar Bagus

Tento bar vítá hosty, jakmile se otevře noční klub.

Bar Panorama

Bar s překrásným výhledem na Jihočínské moře se nachází ve 4. patře hlavní budovy.

Bar Matahari

Bar vedle písečné pláže je ideálním místem pro zaslouženou přestávku mezi vodními sporty. Bar je otevřený příležitostně i večer.

Ubytování

 

Hotel se skládá z 311 pokojů rozdělených do více 3podlažních budov. Komfortní, moderní pokoje jsou zařízeny v místním stylu s nádechem exotického dřeva a precizní ruční práce. Pokoje se zámkem na speciální kartu jsou vybavené kabelovou LCD televizí, WiFi připojením na internet, klimatizací a telefonem.

Pokoj Club

Plně vybavené pokoje s veškerým moderním komfortem a úžasným výhledem na nádherné zahrady a Jihočínské moře.

Pokoj Deluxe

Pokoje typu Deluxe ve 2. a 3. podlaží nabízejí nádherný výhled na Jihočínské moře. V pokoji je navíc hostům k dispozici žehlicí prkno s žehličkou, župan, pantofle, láhev vody, minibar, konvice na čaj a kávu.

Apartmány

Apartmány mají nádherný výhled na Jihočínské moře a veškerý servis jako pokoje Deluxe. Navíc je pro hosty připravena snídaně servírovaná do pokoje, možnost výběru času úklidu apartmánu a zajištění transferu z letiště a zpět.

 

 

Vlastnosti

 • Wellness Wellness
 • Hotel na pláži Hotel na pláži
 • Snídaně Snídaně
 • Bazén Bazén
 • Polopenze Polopenze
 • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
 • Venkovní bazén Venkovní bazén
 • Baby- friendly Baby- friendly
 • Připojení na internet Připojení na internet
 • All inclusive All inclusive
 • Masáže Masáže

Mapa

Hřiště

Ria Bintan Golf Club

Ria Bintan Golf Club

 • Počet jamek: 18

Ria Bintan Ocean Golf Course se vyznačuje svou variabilitou. Hřiště prostupuje spousta vodních překážek a postup na green ztíží také velké množství bunkerů.

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
26 °C
138 mm
Únor
26 °C
94 mm
Březen
26 °C
110 mm
Duben
26 °C
151 mm
Květen
27 °C
245 mm
Červen
27 °C
150 mm
Červenec
26 °C
173 mm
Srpen
26 °C
196 mm
Září
26 °C
207 mm
Říjen
26 °C
256 mm
Listopad
26 °C
247 mm
Prosinec
26 °C
158 mm

Kontakt

Club Med Ria Bintan