Terre Blanche Hotel Spa Golf Resort ***** Provence-Alpes-Côte d'Azur / Francie

5 Golfové cesty
Terre Blanche Hotel Spa Golf Resort

Informace

Lokalita

Provence-Alpes-Côte d'Azur, Francie

Popis hotelu

Poloha: Resort Terre Blanche je umístěn v malebné vesničce Tourrettes, v blízkosti pobřeží Středozemního moře. Součástí resortu je wellness centrum a dvě osmnáctijamková hřiště, navržená architektem Davem Thomasem. Resort je vzdálen 45 minut od mezinárodního letiště v Nice.

Vybavení a služby: V resortu je vyhřívaný venkovní bazén s lehátky, dětský bazén, vířivka, krytý bazén, který je spolu s fitness centrem součástí hotelových lázní. Pro hosty jsou každý den k dispozici dva venkovní tenisové kurty s umělým osvětlením. Hosté mohou využívat za poplatek různé hotelové služby, např. fax, kopírku, rezervaci letenek, kurýrní službu, projektory, promítací plátna a další kancelářské vybavení. Hotel také nabízí hlídání dětí a k dispozici je vysokorychlostní internet.

Popis: tento luxusní resort je ideální pro milovníky golfu a pro ty, kteří si rádi odpočinou v prvotřídním wellness centru.

Stravování

Stravování: V hotelu si hosté mohou vybrat ze čtyř restaurací, kde ti nejlepší šéfkuchaři připravují místní speciality, moderní středomořskou kuchyni z vybraných čerstvých sezónních surovin. Zajímavý je i vinný lístek, který je zaměřen na vynikající místní ročníky a uznávané mezinárodní značky těch nejlepších vín. V Gaudina Lounge se hosté mohou těšit na lehká jídla, teplé a studené nápoje a zejména na příjemné večerní posezení za doprovodu živé klavírní hudby. Hosté, kteří dávají přednost večeři v pohodlí domova, mohou využít služby "donáška jídla na pokoj“.

Ubytování

Ubytování: Hosté se mohou ubytovat v apartmánech či vilkách. Hotel nabízí:

Premier Apartmá

Světlé, prostorné, elegantní apartmá o velikosti 60m2, s posuvnými dveřmi, které oddělují ložnici od obývacího pokoje a mramorovou koupelnou. Většina apartmá má výhled na údolí směrem do hor a vesnic, jiné mají výhled na golfové hřiště.

Deluxe Apartmá

Luxusní apartmá s výhledem na údolí o velikosti 60m2, s velkou venkovní terasou, mramorovou koupelnou a posuvnými dveřmi, které oddělují ložnici a obývací pokoj.

Superior Apartmá

Apartmá o velikosti 60m2 s výhledem na údolí je vybaveno krásným nábytkem z přírodního dřeva. Apartmá má velkou venkovní terasu, mramorovou koupelnu a posuvné dveře oddělující ložnici od obývacího pokoje.

Vilky

Hosté se mohou ubytovat ve vilkách s výhledem na údolí, vesničku či golfové hřiště. Je možné si vybrat vilku o různých velikostech (100-300m2). Všechny vilky mají mramorovou koupelnu. Hosté si mohou vybrat, která vilka jim vyhovuje nejvíce, v nabídce jsou vilky s vířivkou, velkou terasou, či vlastním bazénem.

Vlastnosti

 • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
 • Připojení na internet Připojení na internet
 • Bazén Bazén
 • Wellness Wellness
 • Snídaně Snídaně
 • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
 • Venkovní bazén Venkovní bazén
 • Baby- friendly Baby- friendly
 • Masáže Masáže
 • Polopenze Polopenze

Mapa

Hřiště

Saint Donat Golf Club

Saint Donat Golf Club

 • Počet jamek: 18

Velkolepé hřiště, které vychází z pera zkušeného a světéznámého architekta Roberta Trenta Jonese Jr. leží blízko známého Cannes.

Mandelieu Golf Club

Mandelieu Golf Club

 • Počet jamek: 18

Okouzlující Mandelieu Golf Course, jedno z prvních v oblasti, leží pouze 5km od Cannes.

Okolní hotely

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
8 °C
78 mm
Únor
8 °C
82 mm
Březen
11 °C
73 mm
Duben
13 °C
54 mm
Květen
17 °C
50 mm
Červen
20 °C
38 mm
Červenec
23 °C
14 mm
Srpen
23 °C
41 mm
Září
20 °C
65 mm
Říjen
16 °C
100 mm
Listopad
12 °C
105 mm
Prosinec
9 °C
86 mm

Kontakt

Terre Blanche Hotel Spa Golf Resort

 • 3100 Route de Bagnols-en-Forêt, Domaine de Terre Blanche, 83440, Tourrettes, Var
 • Tel.: 33 (0) 4 94 39 90 00
 • Web: http://www.terre-blanche.com/