NH Panorama **** Córdoba / Argentina

4 Golfové cesty
NH Panorama

Informace

Lokalita

Córdoba, Argentina

Popis hotelu

Poloha: hotel se nachází přímo v centru města Córdoba, nedaleko všech památek a dalších turistických atrakcí. Letiště je vzdáleno cca pů hodiny jízdy. Nejrychlejší a nejjednodušší cesta k hotelu je buď jedním z taxíků, které stojí před letištní halou nebo známou argentinskou formou dopravy - soukromými auty s řidiči, kteří jezdí za fixní cenu a ne za pohyblivou taxu podle ujeté vzdálenosti jako taxikáři. K divadlu a opeře Liberator je to pouhých 300 m.

Vybavení: hostům je k dispozici venkovní bazén na střeše, ze kterého se naskýtají krásné výhledy na město, fitness centrum a tělocvična, sauna, masáže, vířivka, prádelna a čistírna, konferenční prostory, směnárna, půjčovna aut, Wifi připojení na internet zdarma v celém hotelu.

Popis: tento hotel je jedním z nejtradičnějších v Córdobě. Leží v centru města, takže všechny turistické atrakce jsou dosažitelné pěšky do několika minut. Svým hostům nabízí stylové ubytování ve 140 plně zařízených pokojích. V obchodním patře hotelu je 6 místností s kapacitou až 120 lidí, které mohou být využity k různým obchodním setkáním. Unikátem tohoto hotelu je bazén, který je umístěný na střeše a který je na jaře a na podzim vyhřívaný.

Stravování

Hosté se stravují ve známé hotelové restauraci Tipuana, kde se podává mezinárodní kuchyně a také typické argentinské speciality jako např. “Cabrito Cordobés” (Cordobská koza).

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, sprchou a vanou, fénem na vlasy, klimatizací, minibarem, trezorem, LCD TV se satelitem, Wifi připojením na internet.

Vlastnosti

  • Bazén Bazén
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Masáže Masáže

Mapa

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
20 °C
116 mm
Únor
0 °C
101 mm
Březen
21 °C
100 mm
Duben
0 °C
48 mm
Květen
0 °C
21 mm
Červen
0 °C
11 mm
Červenec
0 °C
11 mm
Srpen
0 °C
12 mm
Září
16 °C
31 mm
Říjen
19 °C
67 mm
Listopad
0 °C
97 mm
Prosinec
0 °C
128 mm

Kontakt

NH Panorama