Golfové zájezdy, hotely, hřiště Chiang Mai

Golf Chiang Mai

Je hospodářské a turistické centrum severní části Thajska, cca 700 km od Bangkoku. Je zde přes 300 chrámů, mj. i Wat Phra Singh ze 14. století. Město je výchozím bodem pro výlety, například na sloní, orchidejové, hadí nebo motýlí chovy, případně k nejvyšší hoře Thajska Doi Inthanon. Golfové hřiště Chiang Mai Highlands Golf bylo postaveno v kopcovitém terénu, které od každé jamky umožňuje úžasný pohled na okolní přirodu. Hřiště je lákavou výzvou pro hráče všech kategorii a nabízí golfové dobrodružství. Bunkry a vodní překážky určují ráz tohoto hřiště a vyžadují strategickou hru. Další skvělé místo pro golf, světové úrovně v nádherné thajské přirodě a nedaleko Khuntan národního parku, je Luxusní resort Gassan Golf, který nabízí rovnou tři perfektní hřiště Gassan Khuntan Golf Course, Gassan Lake City Golf a Gassan Marina Golf Club.

Měna

Platí se zde thajským bathem (THB). 1 bath = 100 satangů. Druhou nejčastěji přijímanou měnou je samozřejmě americký dolar.
 
Klimatické podmínky
 
V Thajsku se střídají období horka, chladna a období děšťů. Podnebí je ovlivněno monzuny. Teplé období nastává od března do května, kdy jsou v zemi vysoké teploty a velká vlhkost. Květen až říjen je obdobím dešťů. Chladné období trvá od listopadu do února a je nejvhodnější pro cestování, ale Thajsko se v této době také stává nejnavštěvovanějším.