The Venetian ***** Nevada / USA

5 Golfové cesty
The Venetian

Informace

Lokalita

Nevada, USA

Popis hotelu

Poloha: hotel leží přímo na nejslavnější části ulice Las Vegas Boulevard zvané The Strip. Díky tomu je v bezprostřední blízkosti spousta dalších pozoruhodných hotelů a casin. Mezinárodní letiště se nachází několik minut odtud.

Vybavení: součástí resortu je pěti akrový bazénový komplex se třemi bazény a vířivkou. Přilehlé zahrady připomínají idylické Benátské zahrady. Jako většina hotelů v Las Vegas i Venetian nabízí široké spektrum různých představení a koncertů. Pouze v hotelu Venetian je možno shlédnout slavnou operu Fantom opery. Kolem vodních kanálů se pak nachází řada značkových obchodů. Nedílnou součástí resortu je i rozsáhlé casino.

Popis: tento monumentální pětihvězdičkový hotel každému uvízne v paměti díky uměle vybudovaným kanálům s gondolami, fiktivní oblohou na stropech a operou. Snaží se tak co nejvěrněji vytvořit iluzi Benátek.

Stravování

Hosté mají na výběr téměř ze 40 různých restaurací, občerstvení a barů. Za zmínku stojí například vysoce ceněná B&B Ristorante, kterou vede uznávaný šéfkuchař z New Yorku.

Ubytování

Venetian patří bezesporu k největším pětihvězdičkovým hotelům na světě. O tom také vypovídá celkem 3000 elegantně zařízených pokojů. Všechny pak disponují LCD televizí, vysokorychlostním připojením k internetu, vlastním faxem a telefonem, trezorem a minibarem.

Vlastnosti

  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Bazén Bazén
  • Masáže Masáže
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Wellness Wellness

Mapa

Hřiště

Okolní hotely

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
8 °C
15 mm
Únor
11 °C
14 mm
Březen
13 °C
15 mm
Duben
18 °C
5 mm
Květen
23 °C
7 mm
Červen
29 °C
2 mm
Červenec
33 °C
6 mm
Srpen
32 °C
11 mm
Září
27 °C
4 mm
Říjen
20 °C
7 mm
Listopad
13 °C
7 mm
Prosinec
8 °C
8 mm

Kontakt

The Venetian