Westin Abu Dhabi Golf Resort & Spa ***** Abu Dhabi / Spojené arabské emiráty

5 Golfové cesty
Westin Abu Dhabi Golf Resort & Spa

Informace

Lokalita

Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty

Popis hotelu

Poloha: Westin Abu Dhabi Golf Resort & Spa se nachází v hlavním městě Spojených arabských emirátů, v srdci golfového klubu Abu Dhabi Golf Club, kde je 27jamkové golfové hřiště, domov PGA European Tour Abu Dhabi Golf Championship. V blízkém okolí je nespočet ostrůvků nabízejících široký výběr zábavních aktivit a velká moderní nákupní centra. Resort je vzdálen pouhých 20km od mezinárodního letiště Abu Dhabi.

Vybavení a služby: V resortu je velký lagunový bazén s dětským brouzdalištěm a druhý menší bazén, který je obklopený palmami a ideální pro odpočinek. K relaxaci lze také využít služeb wellness centra. Hosté mají k dispozici moderní konferenční a banketové centrum.

Popis: Luxusní Westin Abu Dhabi Golf Resort & Spa nabízí moderně vybavené pokoje v rozlehlém golfovém resortu s 27jamkovým golfovým hřištěm a vlastními lázněmi.  V hotelu je 6 restaurací.

Stravování

Stravování: Restaurace a bary ve Westin Abu Dhabi Golf Resort & Spa nabízejí nejlepší kulinářský zážitek v širokém okolí. K dispozici je 6 hotelových restaurací, které servírují speciality ze všech koutů světa.

Ubytování

Ubytování: Hotel má 172 pokojů s výhledem na golfové hřiště. Všechny pokoje jsou vybaveny luxusním vkusným nábytkem a WiFi připojením na internet. Pokoje mají balkón a bezbariérový přístup. Hosté si mohou vybrat z následujících typů ubytování:

Pokoj Deluxe
Pokoj s balkonem o rozloze 45m2, s výhledem na golfové hřiště obklopené nádhernými zahradami.
 
Pokoj Premium Deluxe
 
Pokoje nabízí přímý přístup na golfové hřiště. V ceně ubytování je snídaně.

Junior Apartmá

Moderní apartmá se zahradní terasou a výhledem na golfové hřiště má rozlohu 60ma přináší hostům ten nejvyšší komfort. V ceně apartmá je zahrnuta snídaně.

Zrenovované Apartmá Westin

Moderní apartmá s velkým odděleným obývacím prostorem a balkonem s úžasným výhledem na golfové hřiště. V ceně ubytování je zahrnuta i snídaně.

Westin Executive Apartmá

Apartmá o rozloze 95m2 nabízí oddělený obývací pokoj a jídelní kout. Apartmá má nádhernou terasu s výhledem na golfové hřiště.

Prezidentské Apartmá

Apartmá je vybaveno dvěma ložnicemi s terasou se vstupem na zahradu a výhledem na golfové hřiště. Velký obývací pokoj nabízí oddělený jídelní kout a fitness centrum. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně a vstup do hotelového Spa.

Vlastnosti

  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Masáže Masáže
  • Polopenze Polopenze
  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
  • Snídaně Snídaně
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Wellness Wellness
  • Bazén Bazén

Mapa

Hřiště

Yas Links Abu Dhabi

Yas Links Abu Dhabi

  • Počet jamek: 18

Zbrusu nové golfové hřiště je dílem současného významného architekta Kyla Phillipse

Abu Dhabi Golf Club

Abu Dhabi Golf Club

  • Počet jamek: 27

27 jamkové mistrovské hřiště je domovem PGA European Tour Abu Dhabi Golf Championship a je těžkou, ale férovou zkouškou se stále zelenými fairwayema a strategicky umístněnými bunkrama.

Okolní hotely

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
18 °C
4 mm
Únor
19 °C
42 mm
Březen
23 °C
23 mm
Duben
26 °C
8 mm
Květen
31 °C
0 mm
Červen
33 °C
0 mm
Červenec
35 °C
0 mm
Srpen
36 °C
0 mm
Září
33 °C
0 mm
Říjen
29 °C
0 mm
Listopad
25 °C
2 mm
Prosinec
20 °C
9 mm

Kontakt

Westin Abu Dhabi Golf Resort & Spa