Rikli Balance Hotel **** Bled / Slovinsko

4 Golfové cesty
Rikli Balance Hotel

Informace

Lokalita

Bled, Slovinsko

Popis hotelu

Poloha: Golf Hotel Bled leží v Julských Alpách v centru lázeňského městečka Bled, které je známé svým jezerem a majestátním hradem. Vzdálenost hotelu je cca 730km z Prahy a 530km z Brna.

Vybavení:
Hotel má k dispozici 140 dvoulůžkových pokojů, 10 apartmá s výhledem na jezero a 2 nadstandartně zařízené business suite. Ve wellness centru Živa mohou hosté využívat komplex termálních bazénů o rozloze 380m2, saunové centrum s bazénem, vířivkou a salon krásy. Nachází se zde největší hotelové kongresové centrum v regionu s Jupiter Hall s kapacitou až 350 míst, Concordia Hall s kapacitou 230 míst a 5 menších zasedacích místností. Chuťové buňky uspokojí restaurace Golf, Veranda, Živa a Aperitif bar. K hotelovému vybavení patří tenisové kurty, internetový koutek, vlastní parkoviště se 104 místy. V blízkém okolí hosté mohou navštívit Casino Bled, restaurace Panorama s živou hudbou a golfové hřiště vzdálené pouhé 4 km od centra. Bledské golfové hřiště patří mezi nejstarší a nejlepší golfová hřiště ve Slovinské republice a nabízí hráčům možnost hry na dvou hřištích, Krajevo, které má 18 jamek a hřiště Jezero s 9 jamkami.

Popis: Golf Hotel obklopený parkem se chlubí překrásným výhledem na jezero s ostrovem, středověký hrad a Julské Alpy. Prostory hotelu byly v nedávné době zrekonstruovány a rozšířeny o wellness centrum, konferenční sál a společenskou místnost.

Stravování

Hosté se mohou stravovat hned v několika restauracích. Restaurace Veranda s terasou a bohatou nabídkou à la carte nabízí vybrané speciality místní a mezinárodní kuchyně. Restaurace Golf s kapacitou 350 míst je vhodná i na soukromé akce, slavnostní večeře a bankety. Ve wellness centru je pro hosty připraveno občerstvení v restauraci Živa. Příjemné prostředí baru Aperitif přiláká každého hosta svou pestrou nabídkou koktejlů.

Ubytování

 Všech 150 pokojů je vybaveno vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou, fénem, balkónem, kabelovou a placenou TV, telefonem a minibarem. Zvláštností hotelu jsou rohová apartmá s velkou terasou, která poskytuje překrásný výhled na jezero Bled s ostrovem. Všechna apartmá a některé pokoje mají klimatizaci. V každém pokoji je přístup na internet a k sejfu. Sejf je k dispozici také na hotelové recepci.

Vlastnosti

  • Masáže Masáže
  • Polopenze Polopenze
  • Wellness Wellness
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Snídaně Snídaně
  • Bazén Bazén
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti

Mapa

Hřiště

Royal Bled

Royal Bled

  • Počet jamek: 27

Nejstarší hřiště ve Slovinsku

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
0 °C
81 mm
Únor
0 °C
80 mm
Březen
0 °C
79 mm
Duben
0 °C
103 mm
Květen
0 °C
119 mm
Červen
0 °C
127 mm
Červenec
0 °C
121 mm
Srpen
0 °C
127 mm
Září
0 °C
127 mm
Říjen
0 °C
127 mm
Listopad
0 °C
125 mm
Prosinec
0 °C
100 mm

Kontakt

Rikli Balance Hotel