Jezerska Hiša-Lake House Inn *** Bled / Slovinsko

3 Golfové cesty
Jezerska Hiša-Lake House Inn

Informace

Lokalita

Bled, Slovinsko

Popis hotelu

Poloha: Hotel Lake House Inn je umístěn do pohádkového prostředí Bledského golfového hřiště a je určen pro každého, kdo má rád domácí atmosféru a alpský styl. Městečko Bled se svým jezerem a jeho okolím, je jednou z nejkrásnějších Alpských rekreačních destinací, která nabízí nezapomenutelné zážitky, příjemný odpočinek a relaxaci s možností strávení aktivní či sportovní dovolené. Bled je situován uprostřed čisté přírody, téměř v centru Julských Alp. Vzdálenost městečka Bled je cca 730km z Prahy a 530km z Brna.

Vybavení a služby: Lake House Inn nabízí tři komfortní dvoulůžkové pokoje s překrásným výhledem na golfové hřiště Bled Golf Course, které má již dlouholetou tradici a bylo nově přestavěno známým golfovým architektem Donaldem Harradine. Toto hřiště je právem považováno za jedno z nejkrásnějších ve střední Evropě. Navíc hosté Lake House Innu mají slevy na „green fee“ na Bledském golfovém hřišti a vždy zaručené místo na odpališti. Po dobré golfové hře nebo po procházce mohou hosté relaxovat na stinné terase a pochutnat si na místních specialitách. Hosté Lake House Innu jsou vřele vítáni k využití wellness zařízení v hotelech Golf and Grand Hotel Tolplice.

Popis: Hotel je vhodný jak pro vášnivé příznivce sportu, tak k odpočinku a relaxaci díky své rodinné atmosféře a malebné přírodě v jeho okolí.

Stravování

Příjemná rodinná restaurace servíruje originální slovinské speciality, které si můžete vychutnat na stinné terase. Restaurace připravuje denní menu a pro ty, kteří dávají přednost rychlým jídlům, řadu salátů a sendvičů. Poklidná atmosféra a srdečný personál dále zaručují ideální prostředí pro malé slavnosti.

Ubytování

Všechny pokoje i apartmá jsou vybaveny koupelnou se sprchou, přímou telefonní linkou, mini barem, satelitní televizí a klimatizací. Dva pokoje pak i vlastním balkónem.

Vlastnosti

  • Polopenze Polopenze
  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
  • Snídaně Snídaně

Mapa

Hřiště

Royal Bled

Royal Bled

  • Počet jamek: 27

Nejstarší hřiště ve Slovinsku

Okolní hotely

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
0 °C
81 mm
Únor
0 °C
80 mm
Březen
0 °C
79 mm
Duben
0 °C
103 mm
Květen
0 °C
119 mm
Červen
0 °C
127 mm
Červenec
0 °C
121 mm
Srpen
0 °C
127 mm
Září
0 °C
127 mm
Říjen
0 °C
127 mm
Listopad
0 °C
125 mm
Prosinec
0 °C
100 mm

Kontakt

Jezerska Hiša-Lake House Inn