Hotel Latini **** Salzburg / Rakousko

4 Golfové cesty
Hotel Latini

Informace

Lokalita

Salzburg, Rakousko

Popis hotelu

Umístění hotelu: V širším centru městečka Zell am See.
Charakter hotelu: Luxusní hotelový komplex s výborným zázemím pro firmy (nová seminární místnost pro 75 osob).   Relaxace: Relaxační oáza s vnitřním bazénem (6x11 m), finskou saunou, infračervenou kabinkou, parní lázní, vitáriem, fitness a soláriem (za poplatek). Možnost za poplatek objednání masáží a kosmetických služeb.
Pro večerní program: Hotelový bar, restaurace, pizzerie, diskotéka, 1xtýdně taneční večer s živou muzikou, společenská místnost, internetový koutek (zdarma)
Pro firmy: Nová seminární místnost pro 75 osob s WI-FI a projektory.
Praktické: Zahrada, výtah, parkoviště (+podzemní parkoviště cca 50 m od hotelu).

Stravování

Polopenze: Snídaně formou bohatých švédských stolů, večeře - výběr ze tří menu o čtyřech chodech, možnost vegetariánského menu, salátový bufet; jedenkrát týdně tematická večeře (mexická, italská, ...).

Ubytování

Pokoje:
Alpenrose (pro 2-3 osoby): 20 m2; koupelna se sprchovým koutem, WC, fénem a kosmetickým zrcátkem, kabelová TV, rádio, telefon, pokojový sejf, internetová přípojka ZDARMA, balkon.
Enzian (2-4 osoby): 25 m2; koupelna se sprchovým koutem, WC, fénem a kosmetickým zrcátkem, kabelová TV, rádio, telefon, pokojový sejf, internetová přípojka ZDARMA, sedací koutek s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, francouzský balkon.
Edelweiss (2-4 osoby): 33 m2; ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, koupelna se sprchovým koutem, WC, fénem a kosmetickým zrcátkem, 2 kabelové TV, rádio, telefon, pokojový sejf, internetová přípojka ZDARMA, minibar, balkon.

Doprava

Doprava vlastní. Vzdálenosti od Prahy 483 km, od Brna 510 km.

Vlastnosti

  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Bazén Bazén
  • Masáže Masáže

Mapa

Hřiště

Golf Club Zell am See Kaprun

Golf Club Zell am See Kaprun

  • Počet jamek: 36

Největší sportovní areál Alp a člen „Leading Golf Courses Austria“ disponuje dvěma perfektními, rovinatými osmnáctkami s množstvím stromů a ideální slunnou polohou, která zajišťuje hratelnost od května do října.

Golfclub Goldegg

Golfclub Goldegg

  • Počet jamek: 18

Hřiště leží v nadmořské výšce 850 metrů.

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
1 °C
40 mm
Únor
3 °C
43 mm
Březen
8 °C
45 mm
Duben
14 °C
45 mm
Květen
19 °C
70 mm
Červen
22 °C
67 mm
Červenec
25 °C
83 mm
Srpen
24 °C
72 mm
Září
20 °C
41 mm
Říjen
14 °C
56 mm
Listopad
7 °C
54 mm
Prosinec
3 °C
45 mm

Kontakt

Hotel Latini