Il Picciolo Etna 7 nocí a 5 green fee ****

4 Golfové cesty Nezávazně objednat Cena již od 19 835 Kč

Dostupné termíny 7 nocí a 5 green fee

Datum Cena Popis
1.11.2023 - 30.12.2023 784 € (19 835 Kč) Polopenze Nezávazně objednat

Informace

Poloha

Tento elegantní 4-hvězdičkový hotel nabízí svým hostům jedinečnou atmosféru a pokoje s veškerým komfortem. Nachází se na úpatí sopky Etna ve výšce 650 metrů nad mořem, mezi národním parkem Nebrodi a Alcantara River Park, a patří k němu vlastní 18 jamkové hřiště. Nádherné město Taormina je vzdáleno 25 km a letiště v Catanii necelých 70 km.

Popis hotelu

Hotelové vybavení a služby jsou zárukou příjemné dovolené. Hotelové pokoje poskytují nádherný výhled na vinice, ovocné sady a lesy, které se vinou po svazích Etny. Hosté mohou v resortu využít volný vstup do lázní, bezplatné připojení na internet, vnitřní a venkovní bazén, restaurace, bar a ochotný personál se postará o nezapomenutelnou dovolenou. Na požádání zorganizujeme ochutnávku vín a místních specialit, exkurze helikoptérou, vstup na soukromou pláž v Taormině, nebo exkurze do národního parku sopky Etna.

Stravování

Bohatá sicilská kuchyně Vám určitě má, co nabídnout. Inspirují se místními a sezónními surovinami, a poté obohacují návrh meníčka i o současné a mezinárodní trendy. Kvalita a čerstvost potravin jsou základními předpoklady pro zajištění potěšení a pohody u stolu. Ve stálé nabídce pro labužníky nebo à la carte najdete chutná, bohatá, ale vždy lehká jídla, která se vám budou líbit. Snídaně se podávají formou bufetu. K jídlu si vždy můžete vybrat vína z bohatého vinného lístku s výhledem na místní vinařství.

Ubytování

Hotel Il Picciolo Etna Golf Resort má pohodlné a prostorné pokoje, které odrážejí country-elegantní styl letoviska. Pro zajištění maximálního komfortu zde najdete kompletní vybavení, wifi, satelitní TV s plochou obrazovkou, klimatizaci, terasu s výhledem, prostorné koupelny, které jsou vybaveny župany a fénem.

Cena zahrnuje

  • 7 nocí v pokoji Classic
  • Snídaně formou bufetu
  • Večeře o dvou chodech s dezertem (bez nápojů)
  • 5x green fee na hřiště Il Picciolo Etna Golf Club
  • Vstup do spa na 90 min denně (při pobytu od 5 nocí)

Cena nezahrnuje

  • Pojištění léčebných výloh a storno poplatků
  • Dopravu

Další informace

  • Cena je platná pro osobu sdílející dvoulůžkový pokoj
  • Balíček je platný do 30.12.2023
Google Maps
Il Picciolo Etna ****
Sicílie / Itálie
Nezávazně objednat Cena již od 19 835 Kč